2021’de İnsanları Bekleyen Dijital Trendler

2021’de İnsanları Bekleyen Dijital Trendler

2021’de İnsanları Bekleyen Dijital Trendler

2021 yılı COVID-19 sonrasında yeni umutlar doğurması ile beklentileri şekillendirirken dijital trendler bu yılın en çok konuşulacak konuları olmayı bekliyor. 2021 yılında insanları bekleyen trendlerin neler olduğu ve bu trendlerin nelere yol açacağına daha yakından bir göz atalım!

Hibrit Bulut Teknolojisi

2021 yılında insanların hayatını en çok etkileyecek kavram ve trendlerden bir tanesi Hibrit bulut sistemleri olacak Özel Bulut ve Açık bulut olmak üzere 2 farklı yapıdaki bulut teknolojilerinin bir araya gelmesini sağlayan bu yapı BT alanında çok ciddi dönüşümlere kapı aralıyor. 2020 yılında COVID-19 etkisi ile bu trendin geri planda kalması 2021’de değerli bir teknoloji olarak tekrar gündeme gelmesine neden olacak!

Video İçerik Trendi

Video içeriklerin 2021 yılında daha da ön plana çıkması bekleniyor. Bu kapsamda yazılı içeriklerin önemini kaybetmesi beklenmese de videolara yönelişin çok daha ciddi boyutlarda olacağı açık. Bu nedenle de 2021 yılında insanların daha fazla miktarda video ile karşı karşıya kalınması söz konusu olacak!

Hiperotomasyon Önem Kazanacak

COVID-19 ile birlikte insanların dijitale adapte olmasının çok daha değerli olduğu anlaşıldı. Bu nedenle de artan oranda dijitalleşmenin 2021 yılında insan yaşamını daha fazla etkileyeceğini söyleyebiliriz. Yapay zekâ ve robotlaşmanın artık kaçınılmaz bir son olması insanların otomasyon sitemlerine daha da adapte olmasına neden olacak!

WiFi 6 Ağ Bağlantısı

WiFi 6 ağ bağlantısı 2019 sonlarında gündeme gelse de COVID-19 bu uygulamayı da arka plana itmiştir. Daha hızlı ve kaliteli bir WiFi bağlantısı anlamına gelen bu yenilik sayesinde insanların internet erişiminde çok daha başarılı seviyelere ulaşması mümkün olacak! 2021’i şekillendirecek trendlerden olan bu yeniliği yakından takip etmenizi öneriyoruz.

2021 Trendi Chatbotlar

2021 yılında en çok dikkat çekmesi beklenen trendlerden bir tanesi de chatbotlar olacak! Çünkü Chatbotlar, dijital işlemlerin kolaylaştırılması konusunda oldukça kaliteli çözümlere kapı aralıyor. Siz de bu konuda trendleri takip ederek en iyi çözümlerden yararlanmaya başlayabilirsiniz.

Kubist olarak dijital trendler konusunda sizlere en iyi alternatifleri sunuyoruz. Üstelik eğitimlerimizle de bu alanda size destek oluyoruz. Dijital trendlere bizi takip ederek siz de ayak uydurabilirsiniz.

Cevap bırakın