Biz Kimiz

Kubist - Keşfet- Öğren - Öğret

İş yaşamında on yedi yılı aşkın deneyim sahibi bir girişimci olarak 2019 yılında kurulan, insanı odağına alarak psikolojik temelli eğitim ve danışmanlık hizmetleri sunan butik bir kurumduk.

Yeni yeni toparlanmaya başlamışken, Covid-19 ile birlikte pek çoğumuz gibi biz de çalışmalarımızı yapamayacak duruma geldik. Mevcut koşullarda yolumuza devam etmenin tek yolu, hizmetlerimizi çevrimiçi platformlar üzerinden sunmaktı.

Fakat asıl problem, insanlara ulaşabilmekti. Sosyal medya üzerinde birbirinden farklı o kadar çok içerik ve uzman vardı ki… Hepsi, başka başka ücretler ve hizmet seçenekleri sunuyordu.

İnsanlar, bunca verinin arasında nasıl bizi bulacak ve doğru eğitimi aldığına kanaat getirecek diye kara kara düşünürken, herkesin aynı dertten mustarip olabileceği fikri ile bu platformu kurmaya karar verdik.

İstedik ki hem bizler gibi ayakta durmaya çalışan herkes, kitlelere daha kolay ulaşabilsin hem de kendisine katkı sağlamak isteyen kişi ve kurumlar, güvenli bir platform üzerinden pek çok seçeneği bir arada değerlendirerek hizmet alabilsin. Kontrol, hizmeti sunan değil, hizmeti almak isteyenlerin elinde olabilsin.

Umuyoruz ki bu yolculukta yeni insanlar kazanarak deneyimlerimizle herkese fayda sağlayabilecek güzel işlere ulaşabiliriz.

Eğitim, sanat, müzik, spor, kişisel gelişim, psikoloji ve daha birçok alanda hizmet verenlerle yeni yetkinlik ve beceriler kazanmak, öğrenmek ve kendine yatırım yapmak isteyen herkesi tek bir noktada buluşturuyoruz.

Ne Yapıyoruz?

Eğitim, sanat, müzik, spor, kişisel gelişim, psikoloji ve daha birçok alanda hizmet verenlerle yeni yetkinlik ve beceriler kazanmak, öğrenmek ve kendine yatırım yapmak isteyen herkesi tek bir noktada buluşturuyoruz.

Neden Yapıyoruz?” 

Pandeminin hayatımıza girmesi ile birlikte hepimiz, her gün bir kayıp yaşadık. Önce sokaklardan, parklardan, sonra okullarımızdan, işimizden ve en önemlisi sevdiklerimizden uzaklaşmak zorunda kaldık. Ha bitti ha bitecek derken gelecek için kurduğumuz hayalleri bile kuramaz olduk.

Kendimizle baş başa kalmak, bireysel gelişimimiz için yatırım yapmanın ve bilginin ne kadar önemli olduğunu acı bir şekilde de olsa anlamamızı sağladı.

Nefes almak için kendimizi teknoloji dünyasının içine attık. Pandemi boyunca, çevrimiçi dünya üzerinden yemekten spora, hobi setlerinden eğlenceye, eğitime kadar bir sürü hizmeti satın aldık.

Birçok sektör, kuruluş, uzman ve çevrimiçi platformlar tarafından tanıtım kampanyaları ve reklamlar ile yüzlerce içeriğe boğulduk.

İçeriklerin çeşitliliği ve aynı konuda birbirinden farklı birçok uzmana tek bir yerden ulaşılamaması, kendimize en doğru yatırımı yapmamızın önünde engel teşkil etti.

En özgür yerde olduğumuzu düşündüğümüz sosyal medya ve dijital dünya, ne istediğimizi anlayıp gerçek ihtiyaçlarımıza ulaşmak hususunda nihai kararı verme yetimizi kısıtladı.

Yaptığımız her şeyi sonuçta mutlu olmak için yapmıyor muyuz? O zaman bizi mutlu edecek bilgi ve deneyimlere en sağlıklı şekilde ulaşmayı hak ediyoruz.

Neden Burada Olmalıyım?

Aradığınız içeriklere ait tüm alternatifleri bir arada görebilmek,

Eğitimlerinizi ve hizmetlerinizi herkese ulaştırabilmek,

Kişisel deneyimlerinizi paylaşarak başka insanların da doğru hizmete ulaşmasını sağlamak,

Teknolojinin sunduğu fayda ile zamandan ve mekândan bağımsız olarak ulaşabileceğiniz, alanında uzman kişileri bulabilmek ve her şeyden önemlisi kendinizi iyi ve güvende hissedebilmeniz için bir araya geliyoruz.

KUBİST ekibi olarak, ihtiyaçlarınıza en uygun eğitimi almanız, öğrenmek istediklerinizi bulabilmeniz, başkalarının da bulmasına yardımcı olabilmeniz ve hedeflerinize ulaşabilmeniz için herkese açık olan bu kaynakta yerimizi alıyoruz.

Platformda görmek istediğiniz uzmanları tavsiye edebilir,

Forumlar üzerinden bilgi edinmek istediğiniz her alanla ilgili konu başlıkları açabilir,

Sizler de eğitim verebilir ya da içerik sağlayıcı olarak bizlere katılabilirsiniz.

Kişisel deneyim ve gözlemlerinize ait yazılarınızı blog üzerinden herkes ile paylaşabilir,

İnsanlara yardım etmenin ve işleri kolaylaştırmanın mutluluğunu yaşayabilirsiniz.

Bu ortak amaç doğrultusunda hepinizi “KUBİST” ailesine davet ediyoruz.

Size Çok Yakınız

Site üzerinde bulunan iletişim formlarımız,

E-posta adresimiz,

Telefon numaralarımız,

İstanbul/Kadıköy’de bulunan ofisimiz ile…

Bizlere dilediğiniz zaman ulaşabilir, her türlü soru, görüş ve iş birlikteliği için görüşme talep edebilirsiniz.