Biz Kimiz

Kubist - Keşfet- Öğren - Öğret

İş hayatında on yılı aşkın bir sürede girişimci olarak konumlandık. 2019 yılında bireyi merkezimize alarak psikolojik temelli eğitim ve danışmanlık hizmetleri veren bir çeşit butik kurum olarak adımızı duyurmaya başladık. Piyasaya yeni atıldığımız süreç içerisinde, 2020 yılında ortaya çıkan Covid-19 yüzünden birçok sektörün ve kuruluşun etkilendiği gibi bizler de çalışmalarımızı yürütemeyecek duruma geldik.

Pandemi sürecinde hizmetlerimizi çevrimiçi platformlar üzerinden sunmak oldukça mantıklı bir karar ve bir sonraki adımımız haline geldi. Ancak burada en önemli nokta insanlara ulaşım sağlayabilmemizdi. Bu alanda diğer seçeneklere baktığımızda sosyal medyada birçok içerik ve uzman mevcuttu. Çeşitli ücretler karşılığında sizlere hizmet seçenekleri sunuyorlardı. Hal böyle olunca bizler de sizlerin doğru eğitimi nasıl bulacağınızı düşündük. Bu sayede Kubist Online Eğitim platformunu kurarak sizlere kaliteli ve doğru eğitimler aktarmayı planladık. 

Kitlelere daha iyi ulaşabilmeniz açısından online eğitim platformumuz Kubist.net olarak sizler için çeşitli eğitim olanakları sunmayı amaç edindik. Bu süreç içerisinde bünyemize yeni insanlar katarak ilerlemek en büyük arzularımız arasında yer aldı. Tecrübemiz sayesinde platformumuzda yer alan herkese yarar sağlamaya çalışarak, maksimum bilgi kazanmanızı hedefledik.