Bebeğimle Öğreniyorum

Bebeğimle Öğreniyorum

H&M yeni doğan ve bebek bölümleri için; içerisinde rahatlık, kalıp, sürdürülebilirlik, yumuşaklık ve “büyümeye alan bırakan” giysiler sunmayı hedeflerken bir yandan da ebevynlerin yanında yer alarak neşe kaynaklarının büyüme süreçlerinde onlara destek olmak üzere çok keyifli bir projeyi ücretsiz olarak uygulamaya başladı.

H&M Türkiye’nin; Ceyda Düvenci ve Aslı Çüreklibatır’ın kurucu ortakları olduğu, Taş Kağıt Makas Atölyesi ile iş birliği içinde organize ettiği ve ilki 26 Mayıs’ta Prof. Dr. Mehmet Sungur’la başlayan ‘Bebeğimle Öğreniyorum’ serisi, toplamda 12 webinarı kapsıyor ve Aralık sonuna kadar devam edecek.

Bu etkinlik ile ebeveynlerin ve ebeveyn adaylarının, bebeklerinin ilk adımlarına eşlik ederken kendilerinin de gelişimine katkı sağlanması hedefleniyor. Yeni doğmuş bir bebekle geçirilen her anı daha kaliteli hale getirmek ve bu heyecanlı süreç hakkındaki sorulara yanıt bulmak için bir etkinlik serisi yaratmayı hedefleyen H&M Türkiye, katılımın Zoom uygulaması üzerinden herkese ücretsiz olarak gerçekleşen bu webinar etkinlik serisi ile yeni ebeveyn olmuş ya da olmak için gün sayan herkesi bu buluşmalara davet ediyor.

Organizasyon

H&M

Tarih

01 Temmuz – 31 Aralık 2021 

Etkinlik Yeri

Zoom

Fiyat

Ücretsiz