Haziran
29 Salı

Dixit ile Yaratıcı Düşünme Oyunları

Sal, 29 Haziran 2021 (20:00 - 23:00) 3 saat
Online Etkinlik: (Zoom, Skype, Google Meet, Teams vb.)

Etkinlik Açıklaması

Dixit ile Yaratıcı Düşünme Oyunları

“İçinde bulunduğumuz yeni hayat koşullarında hem iş hem özel yaşamın değişken yapısına uyumlanabilmek için ezberci düşünme kalıplarının dışına çıkmak!” 

Artık yeni sihirli cümlemiz…

Her yerde ciddiyet, her yerde uyulması gereken kurallar, uygulanması gereken kalıplarla iç içeyiz.

Peki, çok boğulmadık mı?

Gelin hep birlikte birazcık insanın özündeki yaratıcılığı yeniden uyandıralım!

İçimizdeki çocuğu, oyun oynama heyecanını, birlikte gülmeyi tekrar hatırlayalım.

Oyun oynamak sadece çocuklara özel bir şey değil, her şeyden önce bu kalıbı yıkarak her insanın oyun ve eğlence ihtiyacını hatırlayalım!

Yaratıcılık ise… Sanıldığının aksine yalnızca belli başlı kişilere mahsus bir şey değil, insanın içinden gelen en temel yeti!

O halde bugüne kadar bildiğimiz bütün yanlışları ve kalıpları bir kenara bırakarak hep birlikte üretelim, saçmalayalım, oyun oynayalım, eğlenelim!


İçerik:

Tanışmaya yönelik hazırlık/ısınma sürecinden sonra dixit kartlarındaki görsellerden yola çıkarak yaratıcı düşünme teknikleriyle oyun oyunlar oynayacağız. Etkinliğimiz en az 3 saat sürecek, kulaklıkların bilgisayarların şarjlarını doldurun çok eğleneceğiz 🙂

Kimler Katılmalı:

18 yaş üzeri her katılımcı için geçerlidir.

Bilet Bilgileri

Ücretsiz

Biletler Tükendi.

Etkinlik Takvimi

Salı, 29 Haziran 2021

20:00 - 23:00  3 saat
Geçmiş Etkinlik

Yorum(1)

  • Muhammet
    Muhammet
    25 Haziran 2021 at 00:40

    5

    Oyun başlasın.

Yorum Ekle

Üniversite mezuniyetinden sonra kurumsal iş hayatına girerek satış departmanında on yıl boyunca çalışmıştır. Bu süreçte yaratıcı drama eğitmenliği eğitimlerini tamamlayarak eş zamanlı olarak eğitmenlik yapmaya başlamıştır. İş hayatı profesyonellerine ve bireysel gruplara yönelik takım çalışması, yaratıcı düşünme ve iletişim konularında yaratıcı drama yöntemini kullanarak atölyeler düzenlemektedir. Yaratıcı dramanın dışında oyun atölyeleri ve okul yıllarındayken de lisanslı sporcu olarak oynadığı satranç atölyeleri düzenlemektedir. Gelişim ve değişimin belli bir sürecin içinde deneyimleyerek, eğlenerek, sorgulayarak ve fark ederek olacağına inandığı için uyguladığı her atölyede temel aldığı ilkeler eğlence, yargısız ortam, sorgulama ve keşfetme üzerine odaklıdır.

Mail gönderme başarılı

Posta gönderilemedi

Lütfen boş kısma bilgileri girin

Etiketler