DÜŞÜNCE KAPANI

Online Etkinlik: (Zoom, Skype, Google Meet, Teams vb.)

Etkinlik Açıklaması

Zihnimizin arka planındaki düşünceler, hayatımız boyunca aldığımız kararları ve davranış şekillerimizi belirler.

Farkında olmadığımız kısır döngülerden çıkmak, hayatımızın kontrolünü ele almak ve zehirli düşüncelerimizden kurtulmak için birlikte düşünce kapanı kuruyoruz.

Olumsuz otomatik düşüncelerimizi fark edip, bunları gerçekçi düşünceler ile değiştirerek davranışlarımızı değiştirmeyi öğreniyoruz.

10 Kişilik Sınırlı Kontenjan


  • Otomatik Düşünce Ölçeği
  • 4D Kuralı
  • Otomatik Düşünce Tespiti
  • Düşünce Hataları Listesi
  • Kısır Döngüleri Tespit Etme
  • Alternatif, Gerçekçi Düşünceler Oluşturma
  • İlişkileri Güçlendirmek
  • Uygulamalar ile Çatışmaları Yönetmek

Klinik Psikolog Özlem Ünde Kimdir?

Lisans eğitimini aldığı Doğuş Üniversitesi Psikoloji (İngilizce) bölümünden fakülte ikinciliği ile tamamlamıştır. Yüksek lisansını tamamladığı Üsküdar Üniversitesi Klinik Psikoloji programından Yüksek Onur Derecesi ile almıştır.

”Obez Bireylerin Çocukluk Çağı Travmaları ile Yeme Tutumları Bakımından İncelenmesi’ üzerine tez çalışmasında bulunmuştur.

2016 yılında Türk Kızılayı’na bağlı Özel Kartal Hastanesi’nde Uzman Klinik Psikolog olarak hizmet vermeye başlamıştır. Bu hastanede psikoloji kliniğinin kurulmasında önemli rol oynamış olup; yaklaşık 7000 civarında farklı patolojilerden danışan ile klinik görüşmeler gerçekleştirmiştir.

Bu görüşmeleri Şema Terapi ve Bilişsel Davranışçı Terapi yaklaşımıyla gerçekleştirmiştir.

Türk Psikologlar Derneği’nin üyesi olan Özlem Ünde meslek hayatı içinde daha önce anaokullarında, iyileştirme merkezlerinde ve danışmanlık merkezlerinde hizmet vermiş olup eğitim seminerlerinde eğitimci olarak yer almıştır.

2019 Eylül itibariyle kurucusu olduğu KUBIST Eğitim Atölyesi’nde bireysel çalışmalarını ve eğitimlerini sürdürmektedir.

 

 

Yorum Ekle

İnsan Odaklı Yaklaşımlar ile Davranış Mühendisliği Kubist Eğitim Atölyesi olarak; insan odağında farkındalık yaratarak kalıcı davranış değişikliği sağlayacak, psikoloji temelli, yeni neslin ihtiyaçlarını karşılayabilen ve dünya trendlerini takip eden eğitimler tasarlıyoruz. Yenilikçi eğitim modellerimiz ile; öğrenmeyi, yaratıcılığı ve akılda kalıcılığı sağlarken tüm bunların mevcut iş süreçlerine uyarlanabilmesini hedefliyoruz. Hem birey hem de kurumlara özel tasarladığımız eğitimlerimiz ile yeni yetkinlikler kazanmak ve bireysel farkındalığınızı arttırmak için bize ulaşın..

Mail gönderme başarılı

Posta gönderilemedi

Lütfen boş kısma bilgileri girin