Kasım
28 Cumartesi

E-TİCARET OYUNLAŞTIRMASI

Cts, 28 Kasım 2020 (10:00 - 18:30) 
Online Etkinlik: (Zoom,Skype,Google Meet,Teams vb.)

Açıklama

DAİMİ MÜŞTERİ SADAKATİNİ YAKALAMAK ve SATIŞLARINIZI ARTIRMAK İSTİYORSANIZ

BU EĞİTİM TAM SİZE GÖRE..

E-ticarette başarılı olmak ve satışlarınızı arttırmak için, müşteri sadakati yaratan en önemli motivasyon araçlarından biri olan Oyunlaştırma Tekniklerini kullanmayı biliyor olmalısınız. Sitenizde düzenli akış oluşturarak satışlarınızı arttıracak Oyunlaştırma Tasarımını öğrenmek için “E-Ticaret Oyunlaştırması” eğitimimize katılabilirsiniz.

Değişen ve gelişen Dünyada ‘Satış ve Pazarlama’ sektörünün önemi tartışılamaz bir hale geldi. Artık internet üzerinden çeşitli pazarlama politikaları izlenerek dünyanın dört bir yanına satış yapılıyor.

E-ticaretin gözde olduğu ve kazanç getirdiği bu dönemde iş dünyasının önem vermesi gereken bazı noktalar mevcut.

Bunların en başında de müşteri sadakatinin kazanılabilmesi bulunuyor. Üretici, güvenilir ve stratejik ilerleyebilirse satış döngüsü katlanarak ilerliyor ve satış rakamları artıyor.

Günümüzde E-Ticaretin önderliğinden bahsetmek istiyorsak son dönemin en güçlü stratejilerinden biri olan ‘Oyunlaştırma Tekniklerinin’ bilinmesinin gerekliliği önem kazanıyor.

Satış ve Pazarlama alanında başarılara imza atmak için kullanılan bu teknik sayesinde müşteri motivasyonu ile kurumsal firma arasında ki güven eşleşmesi sağlanıyor ve satışlarda stratejik bir artış söz konusu oluyor.

Eğitmenimiz Ali Cevat Ünsal ile gerçekleştireceğimiz eğitimde; hem Oyunlaştırma Metodunu öğrenecek hem de metodun sisteme nasıl uygulandığını göreceksiniz.

Ayrıca ürünlerinizin tanıtımında tüketiciler ile bağ kurabilmeniz için Hikayeleştirme Tasarımınıda öğreneceksiniz.

E-Ticaret Oyunlaştırması Eğitimi İçeriği; 

  • Oyunlaştırma Nedir ?
  • Oyunlaştırma Tasarımı
  • Altyapı ve Yazılım Bilgisi
  • Eticarette Başarılı Olma
  • Eticarette Oyunlaştırma Yöntemleri
  • Hedef Belirleme
  • Akış Oluşturma
  • Eticarette Ürün Tanıtımı
  • Eticarette Hikâye Tasarımı
  • Grup Çalışması ( Uygulama )

Eğitim sonunda katılım belgesi verilecektir.

 

Ali Cevat Ünsal Kimdir?

Eğitim ve Oyunlaştırma Danışmanı

Pazarlama, işletme ve sosyoloji eğitimleri alan Ali Cevat Ünsal, teknoloji, gıda, bankacılık, bilişim ve eğitim sektörlerinde 15 yılı geçkin deneyimleriyle iş dünyasına dair değerlendirmelerini yazdığı alicevatunsal.com.tr adresinde bir bloga sahiptir.

Peryön İK Blog yarışmasında 2 sene üst üste finalist olmuş ve birçok internet sitesi, dergi gibi sektörel yayınlara makaleler yazmıştır.

İnsan kaynakları ve eğitimci şapkasının dışında organizasyon ve kariyer danışmanlığı da yapmaktadır. Birçok kurum ve organizasyonun oyunlaştırma kurgusunda tasarım, uygulayıcı ve danışmanlık yapmıştır.

Oyun ve oyunlaştırma hakkında bir kitap projesini çok yakında hayata geçirmeye hazırlanıyor.

Yaklaşık 8 yıllık oyunlaştırma (#gamification) tecrübesinin yanı sıra Uluslararası Oyunlaştırma federasyonu Gamfed’de aktif görev alıyor. Çeşitli konferans ve üniversitelerde seminerler ve Kubist Dijital Platform üzerinden online eğitimler vermektedir.

Bilet Bilgileri

Standart

220.00 ₺

Çevrimiçi rezervasyon kapatıldı

Etkinlik Takvimi
Etkinlik rezervasyonu için bir tarih seçin

Yorum Ekle

Kubist Eğitim Atölyesi

İnsan Odaklı Yaklaşımlar ile Davranış Mühendisliği Kubist Eğitim Atölyesi olarak; insan odağında farkındalık yaratarak kalıcı davranış değişikliği sağlayacak, psikoloji temelli, yeni neslin ihtiyaçlarını karşılayabilen ve dünya trendlerini takip eden eğitimler tasarlıyoruz. Yenilikçi eğitim modellerimiz ile; öğrenmeyi, yaratıcılığı ve akılda kalıcılığı sağlarken tüm bunların mevcut iş süreçlerine uyarlanabilmesini hedefliyoruz. Hem birey hem de kurumlara özel tasarladığımız eğitimlerimiz ile yeni yetkinlikler kazanmak ve bireysel farkındalığınızı arttırmak için bize ulaşın..

Mesaj Gönder

Send mail success

Posta gönderilemedi

Please enter input field