Ekim
12 Salı

Eğitimde Hikayeleştirme

Sal, 12 Ekim 2021 (21:00 - 00:00) 
Online Etkinlik: (Zoom, Skype, Google Meet, Teams vb.)

Etkinlik Açıklaması

OYUN AKADEMİ : 2.Seviye : PRO Gamer Eğitim Programı

Eğitimde Hikayeleştirme

Pro Gamer Eğitim Programının bir parçası olan “Eğitimde Hikayeleştirme” eğitiminde katılımcıların hikayeleştirmenin gücünü fark etmeleri, metafor oluşturmanın tekniklerini öğrenmeyi ve etkili öğretmenlik yöntemini keşfetmeleri amaçlanmaktadır. Eğitim içeriklerinin tamamı “GamFed Türkiye Lideri Ercan Altuğ YILMAZ ve ekibi” tarafından hazırlanmakta ve verilmektedir.


Hikâye anlatmak, ikna etmenin, akılda kalmanın ve anlam yaratmanın en iyi yoludur. Hikâyeler, insanlarla duygusal bağlar kurmamızı sağlar.


İster kazanımlarınızı etkili bir biçimde aktarmaya çalışın, ister projenizi veya fikrinizi aktarın, isterseniz de öğrencilerinizi etkilemek, onlara anlamlı ve etkili dokunuşlar gerçekleştirmek isteyin her zaman iyi bir hikâyeye ihtiyacınız vardır.


Eğitim için planlanan süre 2 saattir. Fakat interaktif uygulamalar olacağı için süreler değişiklik gösterebilir. 


Eğitime tekil olarak katılım 5 kişilik kontenjan ile sınırlıdır.

Bilet Bilgileri

Eğitimde Hikayeleştirme

750.00 ₺

Satışta

Etkinlik Takvimi

Salı, 12 Ekim 2021

21:00 - 00:00  

Yorum Ekle

Beyin Akademi Yeni Nesil Eğitim Platformu, yeni nesil model ve tekniklerle içerikler hazırlayan bir bilgi üretim merkezidir. Bunun yanı sıra sadece teoriden oluşmayan, pratik uygulamalara yönelik, bireysel ihtiyaçlara ve 21. yüzyıl yetkinliklerine cevap verecek şekilde dizayn edilmiş online-offline eğitimler düzenlemektedir.

Mail gönderme başarılı

Posta gönderilemedi

Lütfen boş kısma bilgileri girin