Aralık
25 Cuma

EŞİTLER ARASI ETKİN İLETİŞİM

Cum, 25 Aralık 2020 (19:30 - 21:00) 
Online Etkinlik: (Zoom,Skype,Google Meet,Teams vb.)

Açıklama

Konu ile ilgili vaka analizleri, kendi yaşanmışlık hikayelerim ve faydaları deneyimlenmiş tekniklerle zenginleştirdiğim eğitimime davetlisiniz.

 

KONU BAŞLIKLARI

Toplumdaki iletişim Algısı

Karşımızdakini çözebilme yetimizi çalıştırıyor muyuz?

D.I.S.C kişilik envanteri üzerinden kişilik tipleri

Etkin iletişimin merkez konuları

İletişim kurarken mesajımızı doğru verdiğimizi nasıl anlarız?

İletişiminiz proaktif yönde mi?

Kişilik tiplerini anlamak iletişimde neden önemlidir?

Bildiğimizin en iyisini yapmak yeterli mi?

Kişisel algılama hatasına düşüyor muyuz?

İletişime yön verebilmenin önemi

Sonuca ulaşmak istediğimiz konularda düşünce ve duygu kontrolünün önemi

Eğitim Kazanımı: Bu eğitim, iletişimin algısını, tekniğini ve kurallarını öğrenme fırsatı sunuyor. Kendinizi tanıdıktan sonra karşı tarafı daha iyi anlamanızı sağlayacak bu eğitimde, karşınızdakinin dilinden konuşmayı öğrenerek doğru mesaj alışverişinde bulunup güçlü ilişkiler kurarak daha tatminkar ve mutlu iletişim kurmak mümkün oluyor.

Bilet Bilgileri

EŞİTLER ARASI ETKİN İLETİŞİM

50.00 ₺

Biletler Tükendi.

Etkinlik Takvimi

Cuma, 25 Aralık 2020

19:30 - 21:00  
Geçmiş Etkinlik

Video

Yorum Ekle

Şeli Kantar Satış ve İletişim Eğitmeni, Danışman Wellness ürünler, restoran ve otel tekstili, turizm gibi sektörlerde 30 yıllık satış deneyimine sahip. Hilton BEYMEN’den Tupperware, Nikken ve Nilteks’e, çok sayıda markayla çalışma fırsatı oldu. Bugüne kadarki yaşanmışlık ve kazanımlarını paylaşarak çevresindekilerin hayatına dokunabilme ihtimali onu çok heyecanlandırmaya başladığında, kurumsal hayatını sonlandırmaya karar verdi. O güne kadar Mindfulness Türkiye’nin ‘MBSR ile Stres Azaltma Programı”ndan Delphin Mind’ın ‘Özgür Zihin, Özgür Nefes Eğitimi’ne, aldığı tüm eğitimlere; MasterCamp Eğitim Platformu’nun "Danışmanlık ve Eğitmenlik Sertifika Programı" adlı eğitimi ekledi. Şimdilerde, satış ve iletişim konularında eğitimler tasarlıyor, bu konuları kişisel gelişim ve psikoloji alanlarıyla harmanlayarak fark yaratıyor. Bireysel ve kurumsal eğitim ve danışmanlık hizmeti veriyor. Ekonomi Doktorunuz platformunda düzenli olarak yazılarını yayınlıyor, eğitimlerini takip edebileceğiniz platformlardan bazılarıysa BÜMED Akademi, ValoremTeam, MasterCamp, Advicemy ve Udemy. Değer odaklı iş yapmaya çok önem veriyor, bu yüzden dönem dönem çeşitli vakıf ve dernekler adına eğitimler veriyor. Bu doğrultuda yaptığı en güncel projesi, Sarp’ın Umudu Derneği adına verdiği satış eğitiminin gelirleriyle Canavan hastalığına sahip çocuklara sedye alınmasına sağladığı katkı. Hayat şeklinin yapılan iş ile bütünleşip bir olması gerektiğine olan inancından dolayı, hayata olan tutkusunu işine yansıtıyor, yaptığı iş birlikleri ve projelerde bağ kurmaya, samimiyete, etkili iletişime öncelik veriyor.

Mail gönderme başarılı

Posta gönderilemedi

Lütfen boş kısma bilgileri girin