Şubat
17 Çarşamba

HAYALİNİ HEDEFE DÖNÜŞTÜR-2

Çar, 17 Şubat 2021 (20:30 - 22:30) 
Online Etkinlik: (Zoom, Skype, Google Meet, Teams vb.)

Etkinlik Açıklaması

Hayalleri Hedefe Dönüştürmenin Formülü

Motivasyon Kazan

Erteleme Davranışını Minimuma İndir

Hedeflerini oluştur

Hedeflerini takip et


Hedefim Var Ama Ulaşamıyorum

Eğer siz ‘Hedefim var ama seneler geçiyor onlara bir türlü ulaşamıyorum.” diyenlerdenseniz, bu eğitim size göre!

Hedef belirlemek, geleceğinizi tasarlamanın en güçlü yollarından biridir.

Kendinize eğer “Hedef belirlemek neden bu kadar zor?” diyorsanız o zaman doğru yere geldiniz.

Hedefler koymakta zorlanıyorsanız ve bu bir başarısızlık anlamına gelmez.

Aksine, bu sadece hayatta ne istediğiniz konusunda netliğiniz olmadığı anlamına gelir. Bu ders size hedeflerinizi oluşturma konusunda yardımcı olabilir.

Hayattaki başarılarınız, hayattaki arzularınıza ve emellerinize yönelik hedef belirlemeye bağlıdır. Hedeflerinizi nasıl belirleyeceğiniz ve hayatınız için güçlü bir eylem planı nasıl oluşturacağınız konusunda netlik kazanmaya hazır mısınız?

Eğer öyleyse, bu ders tam size göre!

Eğitime katılanlara eğitim boyunca yapılacak uygulamaları içeren alışma kitapçığı eğitim öncesi gönderilecektir.


Eğitim başlıkları 

Hedef oluşturmanın motivasyon üstündeki etkisi nedir?

Hedef oluştururken neleri gözönünden bulundurmalıyız?

S.M.A.R.T hedefler

Uzun vadeli hedef oluşturmak

Kilometre taşları

Kısa vadeli hedefler ve hedef takibi

Not : Eğitim uygulamalar içerdiği için bireysel uygulamanın eğitim sırasında yapılması çok önemlidir.


Bahar Selman – Profesyonel Koç, Eğitmen, Pazarlama Profesyoneli

Hikayelerin gücüne inanan bir pazarlama profesyoneli, profesyonel koç ve eğitmen. 10 yılı aşkın bir süredir hem ulusal hem de global markalar icin marka stratejisi, iletişim kampanyaları ve ürün inovasyon projeleri geliştirerek devam etmektedir.

“Ben kimim?”, “Ben nasıl bir hayat istiyorum?” sorularının cevaplarını bulmak için koçluk almaya başladıktan sonra hayatında başka pencereler açıldı. “Koç” olma yolculuğuna öncelikle kendi üstünde çalışmaya başlayarak adım attı.

Şimdi, koçluk yaparak ve eğitimler vererek bireylerin potansiyellerini ortaya çıkarmalarına, özfarkındalıklarını arttırmalarına yardımcı oluyor. Koçluk, onun için daha ilham dolu bir dünya yaratmak bir araç. Dünyanın daha güzel bir yer olacaksa bunun daha çok soru sorarak ve dinleyerek olacağına inanıyor.

Ortadoğu Teknik Üniversitesi İktisat bölümü mezunu. Dünyanın en çok tercih edilen koçluk okulu CTI (Co-Active Training Institute)’ın 104 saatlik “Profesyonel Koçluk Eğitimi’ni tamamladı.

Yetkinlikleri:
· Profesyonel Bireysel Yaşam Koçu
· Profesyonel Kariyer Koçu
· Profesyonel İlişki Koçu

Bilet Bilgileri

Hayalini Hedefe Dönüştür - 2. Modül

94.55 ₺

Biletler Tükendi.

Etkinlik Takvimi

Çarşamba, 17 Şubat 2021

20:30 - 22:30  
Geçmiş Etkinlik

Yorum Ekle

Hikayelerin gücüne inanan bir pazarlama profesyoneli, profesyonel koç ve eğitmen. 10 yılı aşkın bir süredir hem ulusal hem de global markalar icin marka stratejisi, iletişim kampanyaları ve ürün inovasyon projeleri geliştirerek devam etmektedir. “Ben kimim?”, “Ben nasıl bir hayat istiyorum?” sorularının cevaplarını bulmak için koçluk almaya başladıktan sonra hayatında başka pencereler açıldı. “Koç” olma yolculuğuna öncelikle kendi üstünde çalışmaya başlayarak adım attı. Şimdi, koçluk yaparak ve eğitimler vererek bireylerin potansiyellerini ortaya çıkarmalarına, özfarkındalıklarını arttırmalarına yardımcı oluyor. Koçluk, onun için daha ilham dolu bir dünya yaratmak bir araç. Dünyanın daha güzel bir yer olacaksa bunun daha çok soru sorarak ve dinleyerek olacağına inanıyor. Ortadoğu Teknik Üniversitesi İktisat bölümü mezunu. Dünyanın en çok tercih edilen koçluk okulu CTI (Co-Active Training Institute)’ın 104 saatlik “Profesyonel Koçluk Eğitimi”ni tamamladı. Yetkinlikleri: · Profesyonel Bireysel Yaşam Koçu · Profesyonel Kariyer Koçu · Profesyonel İlişki Koçu

Mail gönderme başarılı

Posta gönderilemedi

Lütfen boş kısma bilgileri girin