İklim Felaketini Önlemek İçin o "Bir Gün" Bugün!

İklim Felaketini Önlemek İçin o "Bir Gün" Bugün!

Dünya ahalisi olarak, küresel ısınmanın sebep olduğu geri döndürülemez hasarları durdurmak için acilen harekete geçmemiz gereken bir noktadayız. İklim felaketini önlemek için, o “bir gün” artık bugün!

İlk adımın hem küresel hem de ulusal anlamda içinde olduğumuz durumu anlamak ve neler yapılabileceği konusunda bilgi sahibi olmak olduğuna inanıyoruz. Bu bağlamda, ülkemizde iklim krizine yönelik farkındalık yaratmaya çalışan Yuvam Dünya derneği kurucusu
Kıvılcım Kocabıyık’ı Hapaka olarak 25 Ağustos Çarşamba akşamı çevirim içi bir söyleşi ile konuk edeceğiz.

Hapaka kurucularından Berivan Aslan Sungur, gelecek nesiller için sorumluluk hisseden herkes adına, Kıvılcım Kocabıyık’a samimi sorular yöneltecek. İkili, iklim krizini biraz sohbet, biraz bilgilendirici bir seminer formatında ele alacak.

Durumun aciliyetini ve hepimizin sorumluluk alması gerekliliğini hatırlatmak, konuya hep birlikte kafa yormak ve söyleşiden uygulanabilir fikirlerle ayrılmak niyetindeyiz.

25 Ağustos Çarşamba, 21:30 – 22:30 arasında gerçekleşecek bu söyleşimiz herkese açık ve ücretsiz!

Söyleşinin olabiliğince çok kişiye ulaşması için bu ücretsiz etkinliğimizi çevrenizle paylaşmanızı ve sizlerin de davette bulunmanızı rica ediyoruz. Çünkü iklim sorunu hepimizin ortak meselesi! Ve güçlerimizi birleştirirsek, iklim felaketini önleyebiliriz.

Organizatör iletişim Bilgileri

Hapaka

https://www.hapaka.com/

 

Organizasyon

Hapaka

Tarih

25/08/2021 

Etkinlik Yeri

Web Site

Fiyat

Ücretsiz