Ocak
27 Perşembe

İleri Oyunlaştırma Tasarımı MDA Modeli

Per, 27 Ocak 2022 (20:30 - 23:30) 
Online Etkinlik: (Zoom, Skype, Google Meet, Teams vb.)

Etkinlik Açıklaması

OYUN AKADEMİ : 2.Seviye : PRO Gamer Eğitim Programı

İleri Oyunlaştırma Tasarımı – MDA Modeli

Pro Gamer Eğitim Programının bir parçası olan “Oyunlaştırma Tasarımı – MDA Modeli” eğitiminde oyun elementleri, mekanikleri, bileşenleri ve dinamikleri ile oyun ve oyunlaştırma arasındaki bağlantıyı kurmaya çalışarak kavramı oluşturan psikolojik ve teorik altyapısı öğreniyor olacağız. 


Katılımcılar oyunlaştırma tasarımlarında kullanacakları oyunları tasarlayarak, oyun ve oyunlaştırmanın eğitimde nasıl kullanılabileceğine dair hem fiziksel hem de dijital örneklerle donatılacaklar. Katılımcılar öğrendiklerini kendi eğitimlerine adapte edebileceklerdir.

Bu eğitim sonunda katılımcılar “Oyun Tasarımını” adım adım takip ederek oyuncunun deneyimini oyun mekanik, dinamik ve bileşenleri ışığında analiz ederek kurgulayabilecek, oyunun sistemini , uygulama playtestini ve raporlamasını uçtan uca yönetebilecektir.


Eğitim için planlanan süre 3 saattir. Fakat interaktif uygulamalar olacağı için süreler değişiklik gösterebilir.  Eğitim “GamFed Türkiye Lideri Ercan Altuğ YILMAZ ” tarafından hazırlanmakta ve verilmektedir.


Eğitime tekil olarak katılım 5 kişilik kontenjan ile sınırlıdır.

Bilet Bilgileri

İleri Oyunlaştırma Tasarımı - Oyun Mekanikleri

650.00 ₺

Satışta

Etkinlik Takvimi

Perşembe, 27 Ocak 2022

20:30 - 23:30  

Yorum Ekle

Beyin Akademi Yeni Nesil Eğitim Platformu, yeni nesil model ve tekniklerle içerikler hazırlayan bir bilgi üretim merkezidir. Bunun yanı sıra sadece teoriden oluşmayan, pratik uygulamalara yönelik, bireysel ihtiyaçlara ve 21. yüzyıl yetkinliklerine cevap verecek şekilde dizayn edilmiş online-offline eğitimler düzenlemektedir.

Mail gönderme başarılı

Posta gönderilemedi

Lütfen boş kısma bilgileri girin