Şubat
06 Cumartesi

İŞKOLİK MİYİM, İŞE TUTKUN MUYUM?

Cts, 6 Şubat 2021 (13:00 - 16:00) 3 Saat
Online Etkinlik: (Zoom,Skype,Google Meet,Teams vb.)

Açıklama

Günümüz iş yaşamının dinamik, karmaşık ve yoğun iş yükümüzün getirdiği sorunlardan bir tanesi işkoliklik olmak zorunda kalmaktır. Bu eğitimde çokça karıştırılan iki kavram olan işkoliklik ve işe tutkunluk davranışlarını ele alacağız ve buna ilişkin farkındalık yaratacağız.

Konu Başlıkları: 

•İşkoliklik Nedir?

• İşkolik Bireylerin Özellikleri

• İşkolikliğin Sonuçları

• İşkoliklik Uygulama

• İşe Tutkunluk Nedir?

• İşe Tutkun Bireylerin Özellikleri

• İşkoliklik ve İşe Tutkunluk Arasındaki Farklar

• İşe Tutkunluk Uygulama

Bu eğitim sonrasında katılımcılarımız, işkoliklik ve işe tutkunluk kavramlarından hangisine daha yakın olduklarını kavrayacaklardır. Eğitim esnasında, her iki konuya ilişkin de uygulama yapılacaktır.

Peki ya siz, ibrenin hangi tarafında yer alıyorsunuz? Gelin birlikte karar verelim 🙂 Sevgi ve sağlıkla kalın.

Bilet Bilgileri

İŞKOLİK MİYİM, İŞE TUTKUN MUYUM? EĞİTİMİ

240.00 ₺

Satışta

Etkinlik Takvimi

Cumartesi, 6 Şubat 2021

13:00 - 16:00  3 Saat

Yorum Ekle

Dr. BURCU YİĞİT
Dr. BURCU YİĞİT
Eğitmen/Danışman/Girişimci

Yıldız Teknik Üniversitesi’nde İşletme Yönetimi bölümünün ardından tiyatro, diksiyon, beden dili, eğiticinin eğitimi ve diğer çeşitli eğitimler aldı. Çocuk oyununda sözleşmeli olarak oynadı. Yıldız Teknik Üniversitesi’nde İşletme Yönetimi (Yönetim Organizasyon ve Örgütsel Davranış) alanında doktora eğitimini tamamladı. Altı sene üniversitelerde sunum teknikleri, konuşma sanatı ve diksiyon, beden dili ve etkili iletişim teknikleri dersleri vermiştir. İyi derecede Fransızca ve İngilizce, başlangıç seviyesinde İspanyolca bilmektedir. Kişisel gelişim ve iş hayatında pozitif ve negatif davranışlar alanında kişiye özel, kurumsal eğitimler ve danışmanlıklar vermekte, genel katılıma açık seminerlere katılmaktadır. Takı ve hediyelik eşya alanında E- ticaret girişimcisidir. Aynı zamanda bilimsel akademik yayın çalışmalarına da devam etmektedir.

Mesaj Gönder

Send mail success

Posta gönderilemedi

Please enter input field