Kurumsal Hayata Yeni Başlayacak Olanlar İçin; TEMEL İLETİŞİM BECERİLERİ

Online Etkinlik: (Zoom, Skype, Google Meet, Teams vb.)

Etkinlik Açıklaması

İletişim, insanların hatta diğer canlıların doğal yaşamlarının devamı için gerekli olan, önemli bir süreçtir. İletişim, bir süreç olması ile birlikte tanımları  sınırlı olmayan, zaman ve mekâna göre değişiklik gösteren bir kavramdır. Ancak insanlık tarihi kadar eski bir yere sahip olan iletişim olgusunun zamanla önemi farklılaşmıştır. Gelin hep birlikte bu eğitimimizde  iletişimin süreçlerini ve boyutlarını beraber  inceleyelim!

İletişim alanındaki kavramları ve birçok farklılıkları konuşacağımız bu eğitime hepiniz davetlisiniz. Kişisel gelişiminize katkıda bulunmak istiyorsanız ve İletişim becerilerinizi geliştirmek istiyorsanız size de bu eğitime bekliyoruz.

Sevgilerle…

Neler Öğreneceğiz;

İletişim Nedir?

-Etkin İletişim Nedir?

-İletişimin Öğeleri Nelerdir?

-Etkin İletişim Becerileri Nelerdir?

-Etkin İletişimin İşleyişi

-İletişimin Temel Özellikleri

-İletişim Türleri

-Empatik İletişim

-Ben Dili/Sen Dili

-Swot Analizi

Yorum Ekle

Çukurova Üniversitesi/ İletişim Fakültesi/ İletişim Bilimleri mezunuyum. Akademik eğitimim devam ederken farklı alanlarda staj yapma ve çalışma fırsatım oldu. Lisans eğitimimi tamamladıktan sonra halkla ilişkiler alanında çalıştım. 2018/Nisan ayında Avrupa Gönüllü Hizmeti (EVS) ile Bulgaristan/Varna'da engelli çocuklara gönüllü öğretmenlik yaptım. Uzun bir süredir farklı alanlarda eğitimler alıyor ve kendimi geliştiriyorum. Bu alanlar; *Kurumsal İletişim, *Dijital Pazarlama, *Nöropazarlama ve *Yönetim Danışmanlığı.

Mail gönderme başarılı

Posta gönderilemedi

Lütfen boş kısma bilgileri girin