Aralık
19 Cumartesi

KUVVETLE AYAĞA KALKMAK (REZİLYANS)

Cts, 19 Aralık 2020 (19:00 - 20:30) 1,5 saat
Online Etkinlik: (Zoom,Skype,Google Meet,Teams vb.)

Açıklama

Eğitim öncesi katılımcılara, ‘’İyimserlik Testi’’ gönderilir ve eğitim sonunda test tekrar değerlendirilerek, katılımcıların kazanım ve farkındalık sağlamaları hedeflenir.

Eğitim Akışı..

  • Duygusal Dayanıklılık (Rezilyans) Nedir?
  • Rezilyans’a Sahip Çıkmak (Hissetme, Anlama, Kabul)
  • Hangi durumlarda psikolojik dayanıklılığımız sınanır?
  • Belirsizliğin Sonunda Hep Olumsuzluk mu Var?
  • Bu Tür Durumlara Verdiğimiz Öğrenilmiş Tepkiler Nelerdir?
  • Daha Önce Yaşadığımız Buna Benzer Durumlardan Nasıl Çıktık?

Kaçınılmaz bir şekilde büyüyen ve dünyayı dönüştüren bir kuvvet var öyle değil mi ve pandemi bu büyüme ve dönüşmenin tam da merkezinde bu dönem ve hepimiz bu durumdan çok yorulduk, ksıtlamalar, yeni alışkanlıklar, yeni düzen ve adapte olabilecek miyiz endişesi gündeme geldi. Bütün mesele bu dünyayı değiştiren, dönüştüren kuvvete karşı sabit durmak istememiz, eylemsizlik hali. Duygusal yorgunluk diye bir şey var, fiziksel olarak gayet iyiyken hissettikleriniz ve düşündükleriniz yüzünden parmağımızı oynatacak halimiz olmayabiliyor ve bu çok normal. Çünkü ruhumuz yorgun ve endişeli olduğunda beden doğasıyla bu duruma tepki veriyor.

Eğitim Kazanımı: Bu eğitimde, üzerimizde biriken bu yorgunluğu atmayı beraberce deneyimleyerek, içimizdeki gücümüzü farklı bir bakış açısıyla açığa çıkararak, bize katkısı olacak yeni açılar oluşturarak, sizlere davranış değişikliği yolunda adımlar atmak için fikir önderliği yapmak arzusundayım.

Eğitimimiz interaktif olup, bolca yaşanmışlık hikayeleri, deneyimlenmiş teknikler, imgeleme teknikleri, koçluk pratikleri ve cebinize koyup hayata geçirebileceğiniz pratik bilgilerle, gerçekçi ve bütünsel yaklaşım zihniyetinde tasarlanmış bir eğitimdir.

Bilet Bilgileri

Kuvvetle Ayağa Kalkmak - Online Eğitim

50.00 ₺

Biletler Tükendi.

Etkinlik Takvimi

Cumartesi, 19 Aralık 2020

19:00 - 20:30  1,5 saat
Geçmiş Etkinlik

Yorum Ekle

Şeli Kantar Satış ve İletişim Eğitmeni, Danışman Wellness ürünler, restoran ve otel tekstili, turizm gibi sektörlerde 30 yıllık satış deneyimine sahip. Hilton BEYMEN’den Tupperware, Nikken ve Nilteks’e, çok sayıda markayla çalışma fırsatı oldu. Bugüne kadarki yaşanmışlık ve kazanımlarını paylaşarak çevresindekilerin hayatına dokunabilme ihtimali onu çok heyecanlandırmaya başladığında, kurumsal hayatını sonlandırmaya karar verdi. O güne kadar Mindfulness Türkiye’nin ‘MBSR ile Stres Azaltma Programı”ndan Delphin Mind’ın ‘Özgür Zihin, Özgür Nefes Eğitimi’ne, aldığı tüm eğitimlere; MasterCamp Eğitim Platformu’nun "Danışmanlık ve Eğitmenlik Sertifika Programı" adlı eğitimi ekledi. Şimdilerde, satış ve iletişim konularında eğitimler tasarlıyor, bu konuları kişisel gelişim ve psikoloji alanlarıyla harmanlayarak fark yaratıyor. Bireysel ve kurumsal eğitim ve danışmanlık hizmeti veriyor. Ekonomi Doktorunuz platformunda düzenli olarak yazılarını yayınlıyor, eğitimlerini takip edebileceğiniz platformlardan bazılarıysa BÜMED Akademi, ValoremTeam, MasterCamp, Advicemy ve Udemy. Değer odaklı iş yapmaya çok önem veriyor, bu yüzden dönem dönem çeşitli vakıf ve dernekler adına eğitimler veriyor. Bu doğrultuda yaptığı en güncel projesi, Sarp’ın Umudu Derneği adına verdiği satış eğitiminin gelirleriyle Canavan hastalığına sahip çocuklara sedye alınmasına sağladığı katkı. Hayat şeklinin yapılan iş ile bütünleşip bir olması gerektiğine olan inancından dolayı, hayata olan tutkusunu işine yansıtıyor, yaptığı iş birlikleri ve projelerde bağ kurmaya, samimiyete, etkili iletişime öncelik veriyor.

Mail gönderme başarılı

Posta gönderilemedi

Lütfen boş kısma bilgileri girin