Şubat
28 Pazar

MÜKEMMELİYETÇİLİĞİN VE ERTELEMENİN PSİKOLOJİSİ

Paz, 28 Şubat 2021 (10:30 - 16:30) Tam Gün
Online Etkinlik: (Zoom,Skype,Google Meet,Teams vb.)

Açıklama

Bugünkü mükemmeliyetçiliğinizin derinliklerinde, çocukluğunuzda size yüklenen beklentilerin yattığını fark etmeye hazır mısınız?

Kusursuz sandığınız mükemmel dünyanızın yarattığı başarısızlık korkuları ve sonrasında bolca erteleme dolu durumları birlikte fark edip, çözüm yollarını yine birlikte keşfedeceğiz.

12 Kişilik Sınırlı Kontenjan

Flowi uygulaması ile katılımcılar 1 ay boyunca soruları sormaya devam edebilecekler.


Geçmiş Yaşantıların Etkisinde Mükemmeliyetçiliğin Doğuşu

Mükemmel Konforsuzluk

Başarı ve Başarısızlığın Yeniden Tanımlanması  ( Kusurlarla Başarı)

Düşünce Hataları ve Yarattığı Büyük Sorun Erteleme Döngüsü

Mükemmeliyetçilikten Mücadeleciliğe Giden Yol Haritası


Klinik Psikolog Özlem Ünde Kimdir?

Lisans eğitimini aldığı Doğuş Üniversitesi Psikoloji (İngilizce) bölümünden fakülte ikinciliği ile tamamlamıştır. Yüksek lisansını tamamladığı Üsküdar Üniversitesi Klinik Psikoloji programından Yüksek Onur Derecesi ile almıştır.

”Obez Bireylerin Çocukluk Çağı Travmaları ile Yeme Tutumları Bakımından İncelenmesi’ üzerine tez çalışmasında bulunmuştur.

2016 yılında Türk Kızılayı’na bağlı Özel Kartal Hastanesi’nde Uzman Klinik Psikolog olarak hizmet vermeye başlamıştır. Bu hastanede psikoloji kliniğinin kurulmasında önemli rol oynamış olup; yaklaşık 7000 civarında farklı patolojilerden danışan ile klinik görüşmeler gerçekleştirmiştir.

Bu görüşmeleri Şema Terapi ve Bilişsel Davranışçı Terapi yaklaşımıyla gerçekleştirmiştir.

Türk Psikologlar Derneği’nin üyesi olan Özlem Ünde meslek hayatı içinde daha önce anaokullarında, iyileştirme merkezlerinde ve danışmanlık merkezlerinde hizmet vermiş olup eğitim seminerlerinde eğitimci olarak yer almıştır.

2019 Eylül itibariyle kurucusu olduğu KUBIST Eğitim Atölyesi’nde bireysel çalışmalarını ve eğitimlerini sürdürmektedir.

 

Bilet Bilgileri

MÜKEMMELİYETÇİLİĞİN VE ERTELEMENİN PSİKOLOJİSİ

260.00 ₺

Satışta

Etkinlik Takvimi

Pazar, 28 Şubat 2021

10:30 - 16:30  Tam Gün

Yorum Ekle

Kubist Eğitim Atölyesi
Özlem ÜNDE
Uzman Klinik Psikolog

İnsan Odaklı Yaklaşımlar ile Davranış Mühendisliği Kubist Eğitim Atölyesi olarak; insan odağında farkındalık yaratarak kalıcı davranış değişikliği sağlayacak, psikoloji temelli, yeni neslin ihtiyaçlarını karşılayabilen ve dünya trendlerini takip eden eğitimler tasarlıyoruz. Yenilikçi eğitim modellerimiz ile; öğrenmeyi, yaratıcılığı ve akılda kalıcılığı sağlarken tüm bunların mevcut iş süreçlerine uyarlanabilmesini hedefliyoruz. Hem birey hem de kurumlara özel tasarladığımız eğitimlerimiz ile yeni yetkinlikler kazanmak ve bireysel farkındalığınızı arttırmak için bize ulaşın..

Mesaj Gönder

Send mail success

Posta gönderilemedi

Please enter input field