Ocak
24 Pazar

NLP ile Olumlu ve Esnek Düşünmeye Giriş

Paz, 24 Ocak 2021 (20:00 - 21:00) 
Online Etkinlik: (Zoom,Skype,Google Meet,Teams vb.)

Açıklama

Uzak doğuda zihnine maymun demelerin sebebi başı boş bırakılmış bir zihnin aynen daldan dala atlayan taklitçi bir maymun gibi geçmişi taklit ederek bildiklerini tekrar etmesidir.

Üstüne bir de doğası gereği kendini koruma adına olumsuz düşünmeye programlanmış olmasını eklerseniz pekte neşeli bir maymundan bahsedemeyiz.

Çok düşünmekle farklı, işe yarar yeni bir düşünce üretmek aynı şey değildir.

Bu sadece maymun kendini çok tekrar ediyor demektir.

Birde kuzu kılığına girmiş kurtlar vardır zihninde J onu da sen gelince konuşuruz.

Eski düşüncelerinle yeni bir hayat yaratamayacağın gibi mutsuzluğa programlanmış bir zihinle de mutlu bir hayat yaşayamazsın.

Ama istersen kendin için yeni bir program yazabilirsin.

Bilet Bilgileri

NLP ile Olumlu ve Esnek Düşünmeye Giriş

Ücretsiz

Çevrimiçi rezervasyon kapatıldı

Etkinlik Takvimi

Pazar, 24 Ocak 2021

20:00 - 21:00  

Video

Yorum Ekle

Arzu Bıyıklıoğlu
Arzu Bıyıklıoğlu
ICF PCC Profesyonel Koç

1971 doğumlu Arzu Bıyıklıoğlu ICF- PCC ünvanlı Yaşam Koçu & NLP Eğitmeni ve danışman olarak çalışmaktadır. 5000 saatin üzerinde yaptığı bireysel koçluk ve grup koçluğu çalışmalarıyla, aynı zamanda yazdığı kitap ve makaleleriyle binlerce kişinin hayallerine ulaşma yolculuğuna, potansiyellerini keşfedip açığa çıkarmasına ve olumlu zihin programlaması yapabilmesine rehberlik etmiştir. Fark et Uygula Değiş, Değişim Seansları ve Mutluluk Arzusu adında 3 kitap yazmıştır. 2010 yılından bu yana www.milliyet.com.tr sağlık sayfasındaki “Sokratik Yaşam” köşesinde, www.arzubiyiklioglu.com ve diğer pek çok internet sitesinde düzenli olarak kişisel gelişim makaleleri yayımlayarak pek çok kişinin kendi üzerinde özfarkındalık kazanmasına ve içsel dönüşüm yaratmalarına ışık tutmaktadır. 2005’te özel ilgi alanı olan kişisel gelişim, zihin gücü, yaşam boyu öğrenme, NLP ve bütünsel yaşam felsefesi konularında kendisine daha fazla zaman ayırmaya ve kariyerine bu alanlarda devam etmeye karar verdi. 2009’da profesyonel iş hayatında kazandığı deneyimlerini, kişisel gelişim bilgi ve deneyimleriyle birleştirerek profesyonel koç olmak için ID Coaching International'da ICF onaylı Development Coaching programına katılarak ICF onaylı PCC unvanına sahip oldu. Ayrıca zihin ve beden uyumu, zihni yeniden programlama, dönüşüm odaklı koçluk, iletişim, kaliteli yaşam ve evrensel enerji Reiki, meditasyon & Astaunga Yoga eğitmenliği programlarını da tamamlayarak hem kendini geliştirdi hem de kendisine ait çalışma programları hazırladı. Arzu Bıyıklıoğlu felsefe, sosyoloji, psikoloji eğitimi de alarak hem içsel yolculuğunu hem de evrensel görüşünü derinleştirmeyi yaşam biçimi haline getirmiştir. Yaşam pusulası sevgi, doğa aşkı, özgürlük, bilgelik, bütüne hizmet değerleridir. En büyük mutluluğu kendi hayatında ve başkalarının hayatlarındaki olumlu değişimlere şahit olmak ve bunun için çalışmaya, öğrenmeye devam edebilmektir. Artık kalbinin sesini dinleyerek girdiği yol, kariyer olmaktan çıkıp bir yaşam tarzına dönüşmüştür. Kurumlar ve bireyler için profesyonel çalışmalar yaparken aynı zamanda üniversite ve sosyal projelerde seminer ve eğitimler vermeye devam etmektedir. Kurumsal ve Akademik Geçmiş; Uludağ Üniversitesi T.O.İşletme ve İstanbul Üniversitesi Felsefe mezunu olan Arzu Bıyıklıoğlu, 1989-2005 arasındaki 16 yıllık kurumsal iş hayatında hizmet sektöründe halkla ilişkiler müdürü, satış koordinatörü, satış müdürü, genel müdür yardımcısı ve genel müdürlük görevlerini başarıyla tamamladıktan sonra kalbinin sesini dinleyerek kurumsal iş hayatına son verip yüreğinin onu götürdüğü yere doğru bir yolculuğa çıkmıştır. Ve yolculuğu halen devam etmektedir.

Mesaj Gönder

Send mail success

Posta gönderilemedi

Please enter input field