Ocak
25 Salı

Oyuncu Beyni Eğitimi 2. Kur

Sal, 25 Ocak 2022 (20:30 - 23:30) 
Online Etkinlik: (Zoom, Skype, Google Meet, Teams vb.)

Etkinlik Açıklaması

OYUN AKADEMİ : 2.Seviye : PRO Gamer Eğitim Programı

Oyuncu Beyni Eğitimi

Pro Gamer Eğitim Programının bir parçası olan “Oyuncu Beyni” eğitiminde uygulamalarda kullanılacak iletişim becerisi, yaratıcılığın beyin temelleri, ikili iletişimin kurulması ve sürdürülmesinde sinir bilimin etkisi işlenecektir. Eğitim Dr. Kerem Dündar tarafından verilecektir.


Geri bildirimin beyindeki etkisi, bir grubu geri bildirim ile yönetmek, oyunda geri bildirim almak ve vermek, uygulamalarda etkiyi ölçmek, etkili oyun kurgusu yaratmak ve uygulamaya dökmek gibi çıktılar eğitim içerisinde anlatılacaktır. 


Burada genel amaç davranış değişikliklerinin temellerini öğreterek katılımcıların oyunlaştırmayı kendi hayatına aktarılmasını sağlamak, kişinin başkalarının hayatı içerisindeki uygulamalarda da oyunlaştırmayı etkin olarak kullanmasında sağlamak, birtakım davranış değişiklikleri oluşturmak için oyunlaştırmayı etkin hale getirmektir.


Eğitim için planlanan süre 2 saattir. Fakat interaktif uygulamalar olacağı için süreler değişiklik gösterebilir.


Eğitime tekil olarak katılım 5 kişilik kontenjan ile sınırlıdır.

Bilet Bilgileri

Oyuncu Beyni Eğitimi 2. Kur

650.00 ₺

Satışta

Etkinlik Takvimi

Salı, 25 Ocak 2022

20:30 - 23:30  

Yorum Ekle

Beyin Akademi Yeni Nesil Eğitim Platformu, yeni nesil model ve tekniklerle içerikler hazırlayan bir bilgi üretim merkezidir. Bunun yanı sıra sadece teoriden oluşmayan, pratik uygulamalara yönelik, bireysel ihtiyaçlara ve 21. yüzyıl yetkinliklerine cevap verecek şekilde dizayn edilmiş online-offline eğitimler düzenlemektedir.

Mail gönderme başarılı

Posta gönderilemedi

Lütfen boş kısma bilgileri girin