ÖZ’LER BİRLİĞİ

Online Etkinlik: (Zoom, Skype, Google Meet, Teams vb.)

Etkinlik Açıklaması

Psikolojik alt yapımızı dengede tutmak ve sağlamlaştırmak, kendimizle barışık bir hayat sürdürmek için içimizdeki çocuğa geri dönüp zedelenen yerlerimizi onararak özgüvenimizi, özsaygımızı, öz şefkatimizi, öz yeterliliğimizi, öz farkındalığımızı en önemlisi de öz değerimizi yeniden yapılandırıyoruz.

12 Kişilik Sınırlı Kontenjan


  • Geçmiş Yaşantılar Doğrultusunda İçimizdeki Çocuğu Keşfetmek
  • İçimizdeki Çocuğun Yaralarını Fark Etmek ve Sarmak
  • Öz Kavramlarının Yeniden Tanımlanması
  • Bireysel İhtiyaçların Belirlenmesi (Ölçeklendirme)
  • Öz’ler Birliği Egzersizleri

Klinik Psikolog Özlem Ünde Kimdir?

Lisans eğitimini aldığı Doğuş Üniversitesi Psikoloji (İngilizce) bölümünden fakülte ikinciliği ile tamamlamıştır. Yüksek lisansını tamamladığı Üsküdar Üniversitesi Klinik Psikoloji programından Yüksek Onur Derecesi ile almıştır.

”Obez Bireylerin Çocukluk Çağı Travmaları ile Yeme Tutumları Bakımından İncelenmesi’ üzerine tez çalışmasında bulunmuştur.

2016 yılında Türk Kızılayı’na bağlı Özel Kartal Hastanesi’nde Uzman Klinik Psikolog olarak hizmet vermeye başlamıştır. Bu hastanede psikoloji kliniğinin kurulmasında önemli rol oynamış olup; yaklaşık 7000 civarında farklı patolojilerden danışan ile klinik görüşmeler gerçekleştirmiştir.

Bu görüşmeleri Şema Terapi ve Bilişsel Davranışçı Terapi yaklaşımıyla gerçekleştirmiştir.

Türk Psikologlar Derneği’nin üyesi olan Özlem Ünde meslek hayatı içinde daha önce anaokullarında, iyileştirme merkezlerinde ve danışmanlık merkezlerinde hizmet vermiş olup eğitim seminerlerinde eğitimci olarak yer almıştır.

2019 Eylül itibariyle kurucusu olduğu KUBIST Eğitim Atölyesi’nde bireysel çalışmalarını ve eğitimlerini sürdürmektedir.

 

Yorum Ekle

İnsan Odaklı Yaklaşımlar ile Davranış Mühendisliği Kubist Eğitim Atölyesi olarak; insan odağında farkındalık yaratarak kalıcı davranış değişikliği sağlayacak, psikoloji temelli, yeni neslin ihtiyaçlarını karşılayabilen ve dünya trendlerini takip eden eğitimler tasarlıyoruz. Yenilikçi eğitim modellerimiz ile; öğrenmeyi, yaratıcılığı ve akılda kalıcılığı sağlarken tüm bunların mevcut iş süreçlerine uyarlanabilmesini hedefliyoruz. Hem birey hem de kurumlara özel tasarladığımız eğitimlerimiz ile yeni yetkinlikler kazanmak ve bireysel farkındalığınızı arttırmak için bize ulaşın..

Mail gönderme başarılı

Posta gönderilemedi

Lütfen boş kısma bilgileri girin