Ocak
23 Cumartesi

Pazarlama 5.0

Cts, 23 Ocak 2021 (14:00 - 16:00) 14:00
Online Etkinlik: (Zoom,Skype,Google Meet,Teams vb.)





Açıklama

Pazarlama 5.0’ı Konuşmanın Şimdi Tam Zamanı!

Pazarlama hayatımızın her alanında, her meslekte ve her sektörde kendine yer bulabilen bir kavramdır. Bugün üniversitelerde verilen Pazarlama derslerini bugüne uygun şekilde düzenlediğim bu eğitimde Pazarlama ile ilgili bilmeniz gereken temel kavramları, Pazarlamanın ne olduğunu ne olmadığını, şirketlerdeki önemini, Pazarlama bilmenin sizlere neler kazandıracağını öğreneceksiniz. Sonrasında kendinizi bu alanda geliştirmek isterseniz bu eğitim size bir temel olacak.

Hepimiz markaların yeni ürünlerini merak ediyor, ambalajlarını inceliyor, fiyat takibi yapıyor, indirimlerde kuyrukta bekliyoruz. Yani Pazarlama dünyasının ayakta durmasını aslında biz sağlıyoruz. Her şeyi bizim için yapıyorlar. Peki biz eskiden ne istiyorduk, şimdi ne istiyoruz? Onlara bu sırrı verelim mi? Eğitimde sizlerin de katılımıyla gelin Pazarlama departmanı çalışmalarına da yön verelim.

Hayatınızda hiç şirket batırdınız mı? Peki yarın hesabınızda trilyonlar olsun ister misiniz? Ben size 1 milyon dolar vereyim, şirket kurun ne dersiniz? Melek yatırımcınız olabilirim:)

Tek yapmanız gereken online eğitime kaydolmak!

Çok eğlenceli bir eğitim olacağını umarım hissettirebilmişimdir…

Peki bu eğitimde hangi sorulara yanıt bulacağız;

  • Pazarlama nedir?
  • Pazarlama 1.0’dan 5.0’a neler değişti?
  • Pazarlama karması nedir?
  • Pazarlama karması elemanları nelerdir?
  • Yeni nesil pazarlama örnekleri nelerdir?

Ben bu eğitim için çok heyecanlıyım. Çünkü Türkiye’de ilk! Sen de heyecanlıysan eğer gel, çünkü bu eğitim sonrası kendine, yakınlarına,  firmana çok şey katacaksın; çorbada tuzun olsun.

Sonrasında da iletişimimiz devam etsin diye dünyanın en tatlı hocası olmak için elimden geleni yapacağıma söz veriyorum.

Sevgiler,

Dr. Evrim Derinözlü

Bilet Bilgileri

Pazarlama 5.0

50.00 ₺

Çevrimiçi rezervasyon kapatıldı

Etkinlik Takvimi

Cumartesi, 23 Ocak 2021

14:00 - 16:00  14:00
Kapalı

Yorum Ekle

Dr. Evrim Derinözlü

İstanbul Üniversitesi İşletme Fakültesi İşletme Lisans, Okan Üniversitesi Satış & Pazarlama Yüksek Lisans, İstanbul Aydın Üniversitesi İşletme Doktora mezunuyum. Lüks Marka İletişimi kitabının yazarıyım. Şu anda akademik çalışmalarımı sürdürürken eğitim ve danışmanlık vermeye devam ediyor, Pazarlama Türkiye, New York Business Excellence, 3Nisan online dergilerinde, Turuncu ve Boss Life dergilerinde yazarlık yapıyorum.

Mesaj Gönder

Send mail success

Posta gönderilemedi

Please enter input field

Etiketler