Ekim
22 Cuma

Lego Oyunları

Cum, 22 Ekim 2021 (21:00 - 00:00) 
Online Etkinlik: (Zoom, Skype, Google Meet, Teams vb.)

Etkinlik Açıklaması

OYUN AKADEMİ : 2.Seviye : PRO Gamer Eğitim Programı

Lego Oyunları

Pro Gamer Eğitim Programının bir parçası olan “Lego Oyunları” yapıcı diyalogların gerçekleşmesine, yaratıcılığın kullanılmasına ve her bireyin katılım sağlamasına olanak sağlayan bir süreç olduğundan dolayı güvenli ve sinerji yaratan oturumlar yapmamızı sağlar. Bu uygulamalar katılımcıların uygulama süresince, ‘Ben’den ‘biz ’e doğru evirilmesine olanak veren farklı ve kendilerine has bir iletişim dili oluşturur.
______________
Çeşitli uygulamalarda kullanılabilen bu yöntem, demokratik, kapsayıcı, eğlenceli, hedefe odaklı ve yapıcı katılımcı olmaya liderlik eder. Kendisine has akışı ve materyalleri ile yaratıcı düşünmeyi, iletişimi, strateji planlamasını zenginleştirici bir programdır.
______________
Eğitim için planlanan süre 3 saattir. Fakat interaktif uygulamalar olacağı için süreler değişiklik gösterebilir.

Bilet Bilgileri

Pro Gamer Lego Oyunları

750.00 ₺

Satışta

Etkinlik Takvimi

Cuma, 22 Ekim 2021

21:00 - 00:00  

Yorum Ekle

Beyin Akademi Yeni Nesil Eğitim Platformu, yeni nesil model ve tekniklerle içerikler hazırlayan bir bilgi üretim merkezidir. Bunun yanı sıra sadece teoriden oluşmayan, pratik uygulamalara yönelik, bireysel ihtiyaçlara ve 21. yüzyıl yetkinliklerine cevap verecek şekilde dizayn edilmiş online-offline eğitimler düzenlemektedir.

Mail gönderme başarılı

Posta gönderilemedi

Lütfen boş kısma bilgileri girin