Ekim
05 Salı

Oyunlaştırma Tasarımı MDA Modeli

Sal, 5 Ekim 2021 (21:00 - 00:00) 
Online Etkinlik: (Zoom, Skype, Google Meet, Teams vb.)

Etkinlik Açıklaması

OYUN AKADEMİ : 2.Seviye : PRO Gamer Eğitim Programı

Oyunlaştırma Tasarımı – MDA Modeli

Pro Gamer Eğitim Programının bir parçası olan “Oyunlaştırma Tasarımı – MDA Modeli” eğitiminde oyun elementleri, mekanikleri, bileşenleri ve dinamikleri ile oyun ve oyunlaştırma arasındaki bağlantıyı kurmaya çalışarak kavramı oluşturan psikolojik ve teorik altyapısı öğreniyor olacağız. 


Katılımcılar oyunlaştırma tasarımlarında kullanacakları oyunları tasarlayarak, oyun ve oyunlaştırmanın eğitimde nasıl kullanılabileceğine dair hem fiziksel hem de dijital örneklerle donatılacaklar. Katılımcılar öğrendiklerini kendi eğitimlerine adapte edebileceklerdir.

Bu eğitim sonunda katılımcılar “Oyun Tasarımını” adım adım takip ederek oyuncunun deneyimini oyun mekanik, dinamik ve bileşenleri ışığında analiz ederek kurgulayabilecek, oyunun sistemini , uygulama playtestini ve raporlamasını uçtan uca yönetebilecektir.


Eğitim için planlanan süre 3 saattir. Fakat interaktif uygulamalar olacağı için süreler değişiklik gösterebilir.  Eğitim “GamFed Türkiye Lideri Ercan Altuğ YILMAZ ” tarafından hazırlanmakta ve verilmektedir.


Eğitime tekil olarak katılım 5 kişilik kontenjan ile sınırlıdır.

Bilet Bilgileri

Oyunlaştırma Tasarımı - Oyun Mekanikleri

750.00 ₺

Biletler Tükendi.

Etkinlik Takvimi

Salı, 5 Ekim 2021

21:00 - 00:00  
Geçmiş Etkinlik

Yorum Ekle

Beyin Akademi Yeni Nesil Eğitim Platformu, yeni nesil model ve tekniklerle içerikler hazırlayan bir bilgi üretim merkezidir. Bunun yanı sıra sadece teoriden oluşmayan, pratik uygulamalara yönelik, bireysel ihtiyaçlara ve 21. yüzyıl yetkinliklerine cevap verecek şekilde dizayn edilmiş online-offline eğitimler düzenlemektedir.

Mail gönderme başarılı

Posta gönderilemedi

Lütfen boş kısma bilgileri girin