Ocak
07 Perşembe

SATIŞ DÜNYASINDA DUYGUSAL ZEKA

Per, 7 Ocak 2021 (21:00 - 22:30) 
Online Etkinlik: (Zoom,Skype,Google Meet,Teams vb.)

Açıklama

Konu ile ilgili vaka analizleri, kendi yaşanmışlık hikayelerim ve faydaları deneyimlenmiş tekniklerle zenginleştirdiğim eğitimimize davetlisiniz.

Başarılı ve tatminkâr bir yaşamın anahtarı duygusal zeka mı?

Öz değerimiz düşükse neler yaşarız?

Kendinize karşı dürüst olun (skala)

İnsanlar duygularıyla mı satın alıyor?

Kendimizi ne kadar tanıyoruz?

Karşımızdakinin tutumu bizimle mi ilgili?

Düşünceye randevu ver tekniği nedir?

Satışta kişilik tiplerini anlamak neden önemlidir?

Duygularımızı ne kadar yönetebiliyoruz?

Duygusal zekâ becerimizi satarken nasıl çalıştırırız?

Hayatımızda bize engel olan 3 düşünce nedir?

Eğitim Kazanımı: Bu eğitimde; öz değer, empati, motivasyon, sosyal beceriler gibi duygusal zeka bileşenlerimizi hayatımıza dahil ederek satış yapmanın farkını deneyimleyip davranış değişikliği yolunda ilk adımı atacağız.

Bilet Bilgileri

SATIŞTA DUYGUSAL ZEKA

50.00 ₺

Biletler Tükendi.

Etkinlik Takvimi

Perşembe, 7 Ocak 2021

21:00 - 22:30  
Geçmiş Etkinlik

Video

Yorum Ekle

Şeli Kantar Satış ve İletişim Eğitmeni, Danışman Wellness ürünler, restoran ve otel tekstili, turizm gibi sektörlerde 30 yıllık satış deneyimine sahip. Hilton BEYMEN’den Tupperware, Nikken ve Nilteks’e, çok sayıda markayla çalışma fırsatı oldu. Bugüne kadarki yaşanmışlık ve kazanımlarını paylaşarak çevresindekilerin hayatına dokunabilme ihtimali onu çok heyecanlandırmaya başladığında, kurumsal hayatını sonlandırmaya karar verdi. O güne kadar Mindfulness Türkiye’nin ‘MBSR ile Stres Azaltma Programı”ndan Delphin Mind’ın ‘Özgür Zihin, Özgür Nefes Eğitimi’ne, aldığı tüm eğitimlere; MasterCamp Eğitim Platformu’nun "Danışmanlık ve Eğitmenlik Sertifika Programı" adlı eğitimi ekledi. Şimdilerde, satış ve iletişim konularında eğitimler tasarlıyor, bu konuları kişisel gelişim ve psikoloji alanlarıyla harmanlayarak fark yaratıyor. Bireysel ve kurumsal eğitim ve danışmanlık hizmeti veriyor. Ekonomi Doktorunuz platformunda düzenli olarak yazılarını yayınlıyor, eğitimlerini takip edebileceğiniz platformlardan bazılarıysa BÜMED Akademi, ValoremTeam, MasterCamp, Advicemy ve Udemy. Değer odaklı iş yapmaya çok önem veriyor, bu yüzden dönem dönem çeşitli vakıf ve dernekler adına eğitimler veriyor. Bu doğrultuda yaptığı en güncel projesi, Sarp’ın Umudu Derneği adına verdiği satış eğitiminin gelirleriyle Canavan hastalığına sahip çocuklara sedye alınmasına sağladığı katkı. Hayat şeklinin yapılan iş ile bütünleşip bir olması gerektiğine olan inancından dolayı, hayata olan tutkusunu işine yansıtıyor, yaptığı iş birlikleri ve projelerde bağ kurmaya, samimiyete, etkili iletişime öncelik veriyor.

Mail gönderme başarılı

Posta gönderilemedi

Lütfen boş kısma bilgileri girin