Aralık
16 Çarşamba

SATIŞ VE DUYGUSAL ZEKA

Çar, 16 Aralık 2020 (20:00 - 21:30) 
Online Etkinlik: (Zoom,Skype,Google Meet,Teams vb.)

Açıklama

İş dünyasında önemli olan, müşterinize ne mesaj verdiğiniz değil o mesajı nasıl verdiğinizdir. Başarılı bir satışçı olma yolunda kritik önem taşıyan bu beceriyi hayatımıza dahil etmenin yoluysa duygusal zeka bileşenlerini anlamaktan geçiyor. Nedir bu bileşenler? Öz değer, motivasyon, sosyal beceriler, empati… Bu eğitimde, her birinin satış süreçlerindeki önemini birlikte anlayacak, karşınızdakinin kendisiyle iletişim kurulmasını istediği şekle uyumlanmayı deneyimleyeceğiz. Etkin iletişimin gücü işte tam da burada!

Eğitim boyunca her katılımcıyla Öz Değer Skalası paylaşılacaktır. İnteraktif olarak gerçekleştireceğimiz eğitim, vaka analizleri  ve yaşanmışlıklar ile desteklenecektir.

AKIŞ

Duygu Nedir?
Öz Değer Kavramı Ve Hayatımızdaki Önemi
Öz Değer Skalası
Müşteri Çalışacağı Kişiyi Seçer De Biz Mi Bilmiyoruz?
Enerjimizi Yüksek Tutmak Ve İçsel Motivasyon Şifrelerimiz
İnsanlar Duygularıyla Satın Alıyor Olabilir Mi?
Önceki Yargılarımız Bugünümüzü Etkiler Mi?
Düşünceye Randevu Ver Tekniği
Kişisel Algılamamak Neden Önemlidir?
Satışta Kişilik Tiplerini Anlamak Neden Önemlidir?
Güçlü Sorular
D.I.S.C. Kişilik Envanteri (Dominant-Etkileyici-Titiz-Stabil)
Yaşadığınız Bir Zorluğa Farklı Bakabilmek (İmgeleme Pratiği)
Duyguları Okumak
Duygusal Zeka Becerilerini Hayata Geçirmek
Hayatımızda Bize Engel Olan 3 Düşünce

Bilet Bilgileri

SATIŞ VE DUYGUSAL ZEKA

Ücretsiz

Çevrimiçi rezervasyon kapatıldı

Etkinlik Takvimi

Çarşamba, 16 Aralık 2020

20:00 - 21:30  
Kapalı

Video

Yorum Ekle

Şeli Kantar
Şeli Kantar
Eğitmen, Danışman, Yazar

Şeli Kantar Satış ve İletişim Eğitmeni, Danışman Wellness ürünler, restoran ve otel tekstili, turizm gibi sektörlerde 30 yıllık satış deneyimine sahip. Hilton BEYMEN’den Tupperware, Nikken ve Nilteks’e, çok sayıda markayla çalışma fırsatı oldu. Bugüne kadarki yaşanmışlık ve kazanımlarını paylaşarak çevresindekilerin hayatına dokunabilme ihtimali onu çok heyecanlandırmaya başladığında, kurumsal hayatını sonlandırmaya karar verdi. O güne kadar Mindfulness Türkiye’nin ‘MBSR ile Stres Azaltma Programı”ndan Delphin Mind’ın ‘Özgür Zihin, Özgür Nefes Eğitimi’ne, aldığı tüm eğitimlere; MasterCamp Eğitim Platformu’nun "Danışmanlık ve Eğitmenlik Sertifika Programı" adlı eğitimi ekledi. Şimdilerde, satış ve iletişim konularında eğitimler tasarlıyor, bu konuları kişisel gelişim ve psikoloji alanlarıyla harmanlayarak fark yaratıyor. Bireysel ve kurumsal eğitim ve danışmanlık hizmeti veriyor. Ekonomi Doktorunuz platformunda düzenli olarak yazılarını yayınlıyor, eğitimlerini takip edebileceğiniz platformlardan bazılarıysa BÜMED Akademi, ValoremTeam, MasterCamp, Advicemy ve Udemy. Değer odaklı iş yapmaya çok önem veriyor, bu yüzden dönem dönem çeşitli vakıf ve dernekler adına eğitimler veriyor. Bu doğrultuda yaptığı en güncel projesi, Sarp’ın Umudu Derneği adına verdiği satış eğitiminin gelirleriyle Canavan hastalığına sahip çocuklara sedye alınmasına sağladığı katkı. Hayat şeklinin yapılan iş ile bütünleşip bir olması gerektiğine olan inancından dolayı, hayata olan tutkusunu işine yansıtıyor, yaptığı iş birlikleri ve projelerde bağ kurmaya, samimiyete, etkili iletişime öncelik veriyor.

Mesaj Gönder

Send mail success

Posta gönderilemedi

Please enter input field