Şubat
10 Çarşamba

SATIŞTA İNSAN TANIMA SANATI

Çar, 10 Şubat 2021 (20:00 - 22:00) 
Online Etkinlik: (Zoom,Skype,Google Meet,Teams vb.)

Açıklama

30 Yıldır Tutkuyla Satış Yapan
Bir Satış ve Pazarlama Uzmanının Gözünden

Başarılı bir satışa giden yolda en önemli becerinin, müşterinin kişilik tipini anlamak ve kendisiyle iletişim kurulmasını istediği şekle uygun bir tutum sergilemek olduğuna inanıyoruz.

Her katılımcıya özel bir Öz Değer Skalası, örnek hikayeler, vaka analizleri ve eğitim sonlarında paylaşılacak ek kaynaklar eşliğinde satış performanslarınızı bir üst aşamaya taşıyoruz.

Bu eğitimden cebinize, satış süreçlerinde sizi sonuca ulaştıracak somut davranış değişikliklerini koyarak çıkmanızı hedefliyoruz.

  • Müşterilerimden birinde başarılı olan tavrım, diğeri üzerinde etkili olmuyor.
  • Müşterimle bir türlü bağ kuramıyorum.
  • Müşterimle nasıl iletişim kurmam gerektiğini bilmiyorum.
  • Başarılı satışın formülü ne?
  • Farklı kişilik tiplerine sahip müşterilerle satışlarımı nasıl başarılı bir şekilde sonuca bağlayabilirim?

1.Gün:

– Kişisel Algı Skalası

– Satışta Kişilik Tiplerini Anlamanın Önemi

– Güçlü Sorular

– DISC Kişilik Envanteri (Dominant, Etkileyici, Stabil, Titiz)

  1. Gün:

Satışta Kişilik Tiplerini Anlamanın Yolları

– Satış Sürecini Tamamlama

– Her Kişilik Tipi İçin Vaka Analizleri

– Kişisel Algı Skalasının Değerlendirilmesi

– Soru Cevap

Bilet Bilgileri

Satışta İnsan Tanıma Sanatı

300.00 ₺

Satışta

Etkinlik Takvimi

Çarşamba, 10 Şubat 2021

20:00 - 22:00  

Video

Yorum Ekle

Şeli Kantar
Şeli Kantar
Eğitmen, Danışman, Yazar

Şeli Kantar Satış ve İletişim Eğitmeni, Danışman Wellness ürünler, restoran ve otel tekstili, turizm gibi sektörlerde 30 yıllık satış deneyimine sahip. Hilton BEYMEN’den Tupperware, Nikken ve Nilteks’e, çok sayıda markayla çalışma fırsatı oldu. Bugüne kadarki yaşanmışlık ve kazanımlarını paylaşarak çevresindekilerin hayatına dokunabilme ihtimali onu çok heyecanlandırmaya başladığında, kurumsal hayatını sonlandırmaya karar verdi. O güne kadar Mindfulness Türkiye’nin ‘MBSR ile Stres Azaltma Programı”ndan Delphin Mind’ın ‘Özgür Zihin, Özgür Nefes Eğitimi’ne, aldığı tüm eğitimlere; MasterCamp Eğitim Platformu’nun "Danışmanlık ve Eğitmenlik Sertifika Programı" adlı eğitimi ekledi. Şimdilerde, satış ve iletişim konularında eğitimler tasarlıyor, bu konuları kişisel gelişim ve psikoloji alanlarıyla harmanlayarak fark yaratıyor. Bireysel ve kurumsal eğitim ve danışmanlık hizmeti veriyor. Ekonomi Doktorunuz platformunda düzenli olarak yazılarını yayınlıyor, eğitimlerini takip edebileceğiniz platformlardan bazılarıysa BÜMED Akademi, ValoremTeam, MasterCamp, Advicemy ve Udemy. Değer odaklı iş yapmaya çok önem veriyor, bu yüzden dönem dönem çeşitli vakıf ve dernekler adına eğitimler veriyor. Bu doğrultuda yaptığı en güncel projesi, Sarp’ın Umudu Derneği adına verdiği satış eğitiminin gelirleriyle Canavan hastalığına sahip çocuklara sedye alınmasına sağladığı katkı. Hayat şeklinin yapılan iş ile bütünleşip bir olması gerektiğine olan inancından dolayı, hayata olan tutkusunu işine yansıtıyor, yaptığı iş birlikleri ve projelerde bağ kurmaya, samimiyete, etkili iletişime öncelik veriyor.

Mesaj Gönder

Send mail success

Posta gönderilemedi

Please enter input field