Sporda Genetiğin Önemi ve Genetic Trainer Sistemi

Pandemi günlerinde çevrim içi eğitimlerimiz devam ediyor. Bu kez Sorgun Gençlik Derneği’ne Genetic Tranier Sistemi Eğitim Direktörü Serkan DOĞAN konuk oluyor.

Genetic Trainer, Genetic Passport yöntemiyle insan doğduğu andan itibaren, hangi spor branşlarında olimpik veya profesyonel seviyede başarılar elde edebileceğini ve hangi mesafe, kategori veya mevkide daha iyi performans göstereceğini öngörebilen antrenörlerdir.

Genetic Trainer’lar amatör veya profesyonel her seviyedeki sporcunun, maksimum performansa ulaşması için genetik yapısına en uygun antrenman tekniklerini ve beslenme programlarını düzenleyebilir, kişinin sakatlık, obezite diyabet, yüksek tansiyon, kalp krizi vb. genetik risklerini belirleyerek minimuma indirebilir ve hatta ortadan kaldırabilirler.

Genetic Trainer Sistemi “Orijinal Türk İlim Eseri” olarak tescil edilmiş ve kanunlarla 70 yıl boyunca koruma altına alınmıştır.

Genetic Trainer Sistemi tüm dünyada telif hakları ve marka kanunları ile koruma altındadır.

Telif hakları sahibi olarak Genetic Trainer eğitimleri sadece Genetic Trainer Biyoteknoloji A.Ş. tarafından veya izin verdiği kurum, kuruluş ve kişiler tarafından düzenlenebilir.

Eğitim detayları

6 Şubat Cumartesi günü 15.00 – 16.30 saatleri arasında düzenlenecektir.

Çevrim içi Zoom programı üzerinden düzenlenecektir.

Ücretsizdir.

e-Katılım Belgesi verilecektir.

Başvurular Türkiye genelinden kabul edilecektir.

Kontenjan 500 katılımcı ile sınırlıdır. Kontenjanının dolması ile başvuru formu kapatılacaktır. Dolayısıyla lütfen başvurunuzu en kısa sürede yapınız. Başvurusu olumlu olan katılımcılara SMS gönderilecektir.

Başvuru: www.sorged.org/egitimler

Çay Mahallesi Ülkü Sokağı 123. Sokak 5/4 66700 Sorgun / YOZGAT
+90 354 415 58 21
bilgi@sorged.org

Organizasyon

SORGED

Tarih

06/02/2021 Cumartesi 15:00

Etkinlik Yeri

Zoom

Fiyat

Ücretsiz

Katılımcılar

Serkan Doğan