Şubat
01 Salı

Web 2.0 Araçları ile Ölçme Değerlendirme 2. Kur

Sal, 1 Şubat 2022 (20:30 - 23:30) 
Online Etkinlik: (Zoom, Skype, Google Meet, Teams vb.)

Etkinlik Açıklaması

OYUN AKADEMİ : 2.Seviye : PRO Gamer Eğitim Programı

Web 2.0 Araçları ile Ölçme Değerlendirme

Pro Gamer Eğitim Programının bir parçası olan “Web 2.0 Araçları ile Ölçme Değerlendirme” eğitiminde katılımcılar teknoloji kullanımının hız kazandığı günümüz eğitim ortamlarında buna uygun ölçme değerlendirme uygulamalarının nasıl kullanılabileceğini öğreneceklerdir. Eğitim içeriklerinin tamamı “GamFed Türkiye Lideri Ercan Altuğ YILMAZ ve ekibi” tarafından hazırlanmakta ve verilmektedir.


Zamanla ortaya çıkan, sadece bilgi sunmayı değil, aynı zamanda bilginin paylaştırılması ve değişen şartlara göre yeniden anlamlandırılması doğrultusundaki ihtiyaçlar, web teknolojilerinin de değişmesine neden olmuş ve web 2.0 teknolojilerinin kullanım alanı her geçen gün hızla genişlemektedir.


Bu eğitimde, eğitim-öğretim faaliyetlerinde kullanılabilecek Web 2.0 araçları tanıtılmakta ve bu araçların, öğrenme süreçlerinde farklı amaçlarla nasıl kullanılabileceği örnekler yardımıyla açıklanmaktadır.


Bu eğitimde atölye çalışması da yer almaktadır. Eğitim için planlanan süre 2 saattir. Fakat interaktif uygulamalar olacağı için süreler değişiklik gösterebilir. 


Eğitime tekil olarak katılım 5 kişilik kontenjan ile sınırlıdır.

Bilet Bilgileri

Web 2.0 Araçları ile Ölçme Değerlendirme 2. Kur

650.00 ₺

Satışta

Etkinlik Takvimi

Salı, 1 Şubat 2022

20:30 - 23:30  

Yorum Ekle

Beyin Akademi Yeni Nesil Eğitim Platformu, yeni nesil model ve tekniklerle içerikler hazırlayan bir bilgi üretim merkezidir. Bunun yanı sıra sadece teoriden oluşmayan, pratik uygulamalara yönelik, bireysel ihtiyaçlara ve 21. yüzyıl yetkinliklerine cevap verecek şekilde dizayn edilmiş online-offline eğitimler düzenlemektedir.

Mail gönderme başarılı

Posta gönderilemedi

Lütfen boş kısma bilgileri girin