Sık Sorulan Sorular

İnternet sitesi üzerinden üye olduktan sonra dilediğiniz eğitimi satın alabilirsiniz.

Satınalma işleminiz sonrasında eğitime katılabilmeniz için gerekli olan bağlantı linki mail olarak tarafınıza ulaştırılacak.

Sistem üzerinden pay tr alt yapısı ile güvenli bir şekilde kredi kartınızla, banka kartınızla ödeme yapabilir ya da havale/EFT ödeme yöntemlerini kullanabilirsiniz.

Online eğitim, yüz yüze değil, internet bağlantısı üzerinden herhangi bir eğitime katılma sürecidir. Online eğitim dijital platformlar üzerinden eş zamanlı olarak katılımcıların bağlanması ile yapılır. Biz de online eğitimleri göndereceğimiz bağlantı linki ile Zoom uygulaması üzerinden belirlenen tarih ve saatte başlayacak canlı yayınlar ile gerçekleştirilmektedir.

 

Online eğitimi satın aldığınız anda katılım sağlayabileceğiniz link e postanıza gönderilecektir ayrıca eğitim gününden bir gün önce tekrar hatırlatma maili tarafınıza ulaştırılacaktır.

Online eğitimlere internete bağlanan ve Zoom uygulamasını destekleyen bütün cihazlardan katılım sağlayabilirsiniz.

KUBİST olarak anlaşmalı olduğumuz PayTR, dünyanın en üst düzey veri güvenliği standardı olan PCI DSS sertifikası ve alanında tecrübeli personeli ile hem mağazaların ödeme güvenliğini hem de mağaza müşterilerinin kart güvenliğini sağlamaktadır.

Eğitimler online platformlar üzerinden canlı yayın olarak gerçekleştirildiği için internet bağlantısı mevcut olan her yerden katılım sağlayabilirsiniz.

Eğitim sonrası erişim olanağı tanıyan kişi ve kurumlar, satın aldığınız eğitim içeriği detay kısmında konu hakkında bilgilendirme yapmaktadır. 

Satına alma işlemini tamamladığınız eğitimi kaçırmanız halinde, kurum destekliyor ise eğitim kaydı tarafınıza ulaştırılır. Hizmeti desteklemeyen kurumlar için eğitim tekrar açıldığında, yeniden satın alma işlemlerinizde %20 indirim uygulanır.

Satın aldığınız eğitimin iptal edilmesi halinde sizinle hemen irtibata geçilir ve isteğinize göre eşdeğer bir eğitime katılım sağlayabilir veya ödediğiniz ücreti geri iade alabilirsiniz.

İnternet sitemizde yer alan “Eğitmen ol” iletişim formunu doldurmanız halinde sizlerle en kısa sürede iletişime geçilecektir.

 Hayır, uzaman olduğunuza inandığınız her konu ile ilgili bilgilerinizi platform üzerinden ücretli ya da ücretsiz olarak paylaşabilirsiniz.

Kültür, Sanat, Müzik, Spor, Kişisel Yetkinlik, Sağlık, Beslenme, Psikoloji, Beşeri Bilimler ve daha birçok alanda eğitim verebilirsiniz.

Eğitim sertifikaları için min. 40 saatlik bir eğitime katılım sağlamanız gerekmektedir.         Bu süreyi karşılayan eğitimler için sertifika, eğitimi veren kurum tarafından verilecektir.

40 saat altında almış olduğunuz eğitimler için katılım belgesi talep edebilirsiniz.

Hayır, ücretsiz olarak üye olabilir hatta sürpriz avantajlarımızdan yararlanabilirsiniz.

Eğitimi erteleyemezsiniz çünkü eğitimler belirlenen tarih ve saatte katılımcılar ile eş zamanlı olarak gerçekleştirilir. Satın aldığınız eğitimi, eğitimden 1 hafta öncesinde iptal edebilirsiniz. İptal sonucunda paranız geri iade edilecek veya katılmak istediğiniz başka bir eğitimde geçerli olacaktır.

Öncelikle eğitime katılacağınız cihaza zoom uygulamasını indirmelisiniz.

Zoom uygulamasını indirmek için linke tıklayınız.

Zoom uygulamasını indirdikten sonra kayıt olmalısınız.

Kayıt olma adımlarını görmek için linke tıklayınız.

Size eğitimden 1 gün önce e-posta ve/veya Gsm numaranız üzerinden gönderilecek bağlantı linkine tıklayarak eğitime katılabilirsiniz.

Bağlantı linkiniz size ulaşmadıysa öncelikle girdiğiniz telefon numarasının veya e-posta adresinin doğruluğundan emin olunuz.

E-postanız üzerinden istenmeyen (spam) kutunuzu kontrol ediniz.

Bu adımlar sonrasında bağlantı linkinize ulaşamadıysanız bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Bağlantı problemi yaşadığınız takdirde hemen Kubist ekibiyle iletişime geçiniz.

Yaşadığınız bağlantı problemi çözülemediği takdirde isteğinize bağlı olarak satın aldığınız eğitimin kaydına erişiminiz sağlanacaktır.