Ücretsiz Tasarım Araçları

Etkinlik Görsellerinizi Hazırlayabileceğiniz Ücretsiz Tasarım Araçları

Etkinlik Görsellerinizi Hazırlayabileceğiniz Ücretsiz Tasarım Araçları

Etkinlik görsellerinizi hazırlayarak potansiyel katılımcılar üzerinde olumlu izlenim bırakmak mı istiyorsunuz? O halde size harika önerilerimiz var! Ücretsiz bir uygulama kullanarak hem kusursuz bir tasarım yapın hem de bütçenize yük olmayacak bir seçenek sayesinde etkinliklerinizi duyurun. Şimdi gelin sizin için özel çözümler sunan ücretsiz tasarım araçları hangileriymiş yakından bir göz atalım!

Inkscape

Adobe Illustrator ya da CorelDraw kullananlar için kaliteli bir alternatif bulmak oldukça zordur. Ancak Inkscape bu zorluğu ortadan kaldırma noktasında çok başarılı alternatiflere kapı aralar. Özellikle vektör tasarlamak istediğinizde kullanabileceğiniz bu online tasarım aracını kullanmanızı öneriyoruz. Kaliteli bir seçenek olması yönüyle bu alternatifi kesinlikle tercih etmelisiniz.

Gimp

Ücretsiz grafik tasarım araçları arasından en doğru tercihi yapmak mı istiyorsunuz? O halde size özel çözümlerden biri olarak Gimp’i sunabiliriz. Sürekli güncellemeler ve geliştirmeler sayesinde başarılı bir tasarım serüvenine imza atmanızı sağlayan bu grafik tasarım programı ile siz de kaliteli bir etkinlik görseli hazırlayabilirsiniz. Renkler ve desenleri ahenk içerisinde kullanacağınız bu programın ayrıcalıklarını hissetmeye başlayın!

Daz Studio

3 boyutlu tasarımlar yaparak kaliteli bir etkinlik görseli hazırlamak mı istiyorsunuz? O halda size önerebileceğimiz en iyi seçenek Daz Studio olacaktır. Geçmişte çok ciddi ücretlerle kullanıcılara satılan bu program şimdilerde ücretsizdir. 3 boyutlu tasarımların dikkat çekici özelliklerini kullanmak adına tercih edebileceğiniz bu program sayesinde yapacağınız tasarımların binlerce insanın ilgisini çekeceğini unutmamalısınız.

Vectr

Etkinlik görsellerinizi kusursuz bir noktaya taşımak adına tercih edeceğiniz programlardan bir tanesi de Vectr olacaktır. İster online ister masaüstü formatıyla kullanabileceğiniz bu programın vektör çizimleri için kusursuz seçenekler sunacağını unutmayın. Kaliteli tasarımların en büyük destekçisi olan Vectr ile tasarımda kusursuzu yakalayın!

Yukarıda sıraladığımız programlardan bir tanesini kullanarak siz de kalite ve yüksek standartlara ulaşabilirsiniz. Özellikle de sıra dışı tasarımlar ortaya çıkarmak adına tercih edeceğiniz bu programların hangisinin size uygun olacağını hemen keşfedin. Üstelik bu programların kalitesinden de fazlası ile yararlanın! Etkinlik görsellerinizi tasarlamak için ciddi bir bütçe ayırmaya artık son verin!

Kubist eğitimleri ile tasarım konusunda kusursuzluğu yakalamaya ne dersiniz? Bu konuda size özel çözümlerden fayda sağlamak mümkün olacak!

Cevap bırakın