Uluslararası Online Eğitim Veren Üniversiteler

Uluslararası Online Eğitim Veren Üniversiteler

Online eğitim, insan yaşamını etkisi altına almaya devam ederken bu konuda üniversitelerin atılımları da dikkat çekmeyi başarır. Bazı üniversiteleri COVID-19 sonrasında eğitimin online ortama taşınmasını destekler. Diğer yandan bazı üniversitelerin bu konuda uzun yıllardır hizmet verdiklerini ifade etmek gerekecektir. Peki, online eğitimlerle öğrencilerine ders imkânı sunan eğitim kurumları hangileri? Sizler için hazırladığımız bu listede dünyanın en iyi eğitim kurumlarını keşfetme şansı bulabileceksiniz.

Online Eğitim Veren Dünya Üniversiteleri

Dünyanın farklı coğrafyalarında bulunan üniversiteleri ve sundukları ayrıcalıkları keşfetmeye hazır olun!

Stanford Üniversitesi

Dünyanın en önemli eğitim kurumlarından bir tanesi olan Stanford, 1885 yılından bu yana eğitim veren bir okuldur. 1,5 asra yaklaşan tarihi ile kalitesini ispatlayan bu eğitim kurumunda online eğitimler sayesinde pek çok öğrencinin okula dahi uğramadan ders alabildiğini ifade etmek mümkün! Dünyanın en kaliteli eğitimini öğrencilerle buluşturması okulun en değerli yanlarından başkası.

Oxford Üniversitesi

Oxford Üniversitesi gerek mimarisi gerekse de asırlara meydan okuyan tarihi ile oldukça değerli bir eğitim kurumudur. Dünya çağında tanınmış mezunları olmasının yanı sıra online dersler konusundaki atılımlarıyla da değerlidir. Oxford Üniversitesi bu yönüyle dünya çapında olduğunu hissettirir. Oxford Üniversitesi’nin lisans ve yüksek lisans derecesindeki eğitimlerinin online olması oldukça etkileyicidir.

Trinity College Dublin

1592 yılında kurulan ve Avrupa’nın en eski okullarından bir tanesi olma unvanına sahip olan Trinity College Dublin’de kaliteli bir eğitim alabilirsiniz. Bu okulda kaliteli eğitimi yüzyüze alabileceğiniz gibi online almanız da mümkün! Yüksek lisans seviyesinde eğitimlerin gerçekleştiği bu okulun mezuniyet sonrası istihdam oranı neden 5 asırdan uzun bir süredir eğitim verdiğini kanıtlıyor.

Fanshawe College

Kanada’da bulunan en değerli ve popüler okullardan bir tanesi olan Fahshawe College, 1967 yılından bu yana dünyanın en değerli 100 okulu arasında yer alıyor. Online eğitimleri sayesinde bu değerini daha da arttıran okulun öğrencisi olmak için bir çevrimiçi eğitime katılmanız mümkün. Kusursuz bir sistemi ve harika bir eğitimi olan bu okulun bir parçası olmak öğrenciler için çok büyük bir ayrıcalık olacak.

Kubist ayrıcalıkları ile eğitimlere kapı aralamak için bizi takipte kalın!

Cevap bırakın